Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издирвам автомобил

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Издирвам автомобил

    Здравейте колеги!Колата е в района на гр. Търговище - Котел, моля накой ако е виждал въпросния авомобил да ми пише лично!!! Колата беше дадена на човек да я стопанисва и управлява с пълномощно като трябваше да бъде прехвърлена и доплатени пари за колата. Човекът се покри, веднъж си смени телефона, издирих му новия телефон, говорихме , но пак без резултат, останах да си чакам. Днес получих писмо от гаранционния фонд, че колата няма платена застраховка. Преди да съм я обявил за откадната реших да пиша тук. Моле спестете си укорите за това как не се прави така и т.н.
    Прикачени файлове
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    A Обявил ли си я за открадната ?
    BMW E46 coupe
    Fiat Punto 1.1 LPG - ex

    Коментар


      #3
      Emo91 написа:
      A Обявил ли си я за открадната ?
      Все още не, имам някаква глупава надежда, че ще се разберем с човека.....
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        van_dal написа:
        Emo91 написа:
        A Обявил ли си я за открадната ?
        Все още не, имам някаква глупава надежда, че ще се разберем с човека.....
        Щом се е стигнало до тук, не виждам как ще се разберете. Обявяваш я за откраднат, друг начин няма.
        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

        Коментар


          #5
          Напълно е възможно даже да е на части вече...
          FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
          FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
          FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

          Коментар


            #6
            Ако имаш имената и адреса на купувача, подай жалба.
            BMW E46 coupe
            Fiat Punto 1.1 LPG - ex

            Коментар


              #7
              Да бе, да...

              Emo91 написа:
              Ако имаш имената и адреса на купувача, подай жалба.
              Е, и? Три пъти съм ходил в полицията да подавам жалби и да обявя автомобила за откраднат и трите пъти ме връщаха с думите, че това си е мой проблем, щом съм го продал без прехвърляне. Дори не ми погледнаха и нотариалния договор, с който съм предоставил право за ползване. Накрая с триста мъки успях да го бракувам, поради неплащане на данъци и сега си имам висящи задължения...Моля всички начини за справяне с проблема, които са извън установените за това правила и закони - да бъдат коментирани само на ЛС.
              Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

              Коментар


                #8
                Здравейте колеги от Централна Северна България, оглеждайте се моля! Аз утре ще ходя лично да издирвам автомобила на адреса на упълномощеното лице, стискайте палци, въпреки че нямам надежда....
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  Emo91 написа:
                  A Обявил ли си я за открадната ?
                  Всъщност трябва да подаде жалба, че колата е обсебена. И е най-добре това да стане в прокуратурата. Там едва ли ще го върнат. А те от своя страна така или иначе ще изпратят преписката в полицията, където ще трябва да се задействат, защото на прокуратурата не се отказва
                  Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
                  Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

                  Коментар


                    #10
                    Ситуацията е по-заплетена, не мога да я обявя за обсебена, защото той има пълномощно. Трябва първо да му пратя нотариална покана с която да го известя, че му прекратявам пълномощното. Ако нотариуса го намери става лесно. Другата ми законна опция е да го съдя, че не изпълнява задълженията с които съм го упълномощил .
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #11
                      Бе дано откриеш колата или купувача,че всичко останало е свързано с държавни служители,а там е една...Няма ли начин да му се прекрати пълномощното,по някакъв начин да се обяви за невалидно,без да е задължително да бъде открит лично? Иначе за сам си знаеш,че има и не много законосъобразни методи и честно казано,щом ситуацията е стигнала дотук,май този сам си е заслужил ударите под кръста
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #12
                        Хепи енд,лично разрешен. Отидох на място на адреса по лична карта вчера и със съдействието на селската кръчма колата беше намерена, свалих си номерата,остава да си я бракувам. Нотариалната покана щеше да ми излезе към100лв. А нотариуса търси на посочен от мен адрес, просто в случая намаше смисъл.
                        --Старата ръжда любов не хваща!--
                        156 sportwagon 1,9 jtd 115
                        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                        Коментар


                          #13
                          кола

                          А големия талон имаш лиТърсят го при връщане на №или от някой квартален да ти даде бележка че са ти откраднати документите за колата
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            Големия талон си беше при мен, взех си и малкия сега остава да намеря време да вися в кат...
                            --Старата ръжда любов не хваща!--
                            156 sportwagon 1,9 jtd 115
                            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                            Коментар


                              #15
                              van_dal написа:
                              Хепи енд,лично разрешен. Отидох на място на адреса по лична карта вчера и със съдействието на селската кръчма колата беше намерена, свалих си номерата,остава да си я бракувам. Нотариалната покана щеше да ми излезе към100лв. А нотариуса търси на посочен от мен адрес, просто в случая намаше смисъл.
                              Радвам се , че си разрешил проблема , Ванко !
                              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                              Коментар

                              Working...
                              X