Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подарък за две деца

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подарък за две деца

    Искам да купя новогодишен подарък за децата на един приятел. Децата са на 7 г.(момиче) и 5 г.(момче). Спрял съм се на два варианта:1. PlayStation 2 или Xbox- втора употреба2. NINTENDO Wii Mini - ново http://www.siba.se/category/9305352/...29261706Кой е вариант по-удачен според вас?
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    #2
    PlayStation 2 или Xbox- втора употреба.
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      За 1000 крони (210 лева) има използвани Хbох 360 или PlayStation 3 с поняколко игри. Само не знам дали са подходящи за деца на 5-6-7 години.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        VooDoo написа:
        За 1000 крони (210 лева) има използвани Хbох 360 или PlayStation 3 с поняколко игри. Само не знам дали са подходящи за деца на 5-6-7 години.
        Подходящи са не се притеснявай. И по добре playstation 3 отколкото 2 - за двойката вече не излизат игри, бавна е и с калпава графика. А децата ще порастнат. Сега ще играят - Cars, Disney и т.н. , а след няколко години - Assasins creed, Tomb raider, FIFA и т.н.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          PS 3 е най-добрият от изброените варианти, но ако приятелят ти няма поне два телевизора, се огледай за евтин втора ръка!
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #6
            Като бях на 6-7 години, мислех само как да изляза навън и да ритам и да играя с другите деца. Тъжно е че се стигна до момента в който на 5 годишни деца им се подаряват такива играчки. Нищо против колега, света се промени (не към по-добро)
            BMW E46 coupe
            Fiat Punto 1.1 LPG - ex

            Коментар


              #7
              Ако вземаш PlayStation гледай да е хакнат, че иначе става сложно...
              Fiat Stilo 115 h.p. 2004
              Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

              Коментар


                #8
                +1 PS3

                Коментар


                  #9
                  Emo91 написа:
                  Като бях на 6-7 години, мислех само как да изляза навън и да ритам и да играя с другите деца. Тъжно е че се стигна до момента в който на 5 годишни деца им се подаряват такива играчки. Нищо против колега, света се промени (не към по-добро)
                  Подкрепям на 10000%.Тук един авер искаше да подаврява таблет на моите хубавци сега за коледа- каката е на 8 а синковеца на 5.Казах му, че ако посмее първо ще му го очукам у главата и после ще му го набутам там къде слънце не огрява.Като нямат такива дивотии да се занимават си правят всичко сами!Като седнем с познати на маса каквто труд и творчество кипи само.А как ти звъучи компания от 3 деца на 8г и 2 на 5 г.Едното на 8 г хванало таблета и цъка като изоглавено цяла вечер, а другите каквито бели може да се сети човек - това сътвориха.И бягаха и бесяха и рисуваха ...Е кое е по добре?Моя дребният е луд фен на енгри бърдс - ама вместо да цъка на компа си правят с кака си замъци , слагат си прасета нарисувани и си ги целят с прашка.Ама истинска. Сега за НГ ще ходим агитка с малки деца на планина и съм им подговтвил прашки за всички дечурлига да се кефят и да се учат да стрелятСега са полудели на тема Лего и дребния прави неща които затрудняват даже майка му. А в началто му беше трудно, но сега прави чудеса за неговата възраст.За това мен ако питаш вземи им по добре няколко легота тип 3в1 - http://www.lego.com/en-us/creator/products/3in1modelsИ ще се изненадаш какво могат да съвтоврят малките ръчички ( основно адски безпорядък )
                  Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                  ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на всички за съветите!
                    avvasilev написа:
                    PS 3 е най-добрият от изброените варианти, но ако приятелят ти няма поне два телевизора, се огледай за евтин втора ръка!
                    Ами, тук даже социално слабите са с поне по 2 телевизора, като единя е минимум 42 инча . Това в гръга на шегата.
                    pr_00f написа:
                    ...........
                    "Lego" също е много добър вариант.Аз се опасява, че ако взема PS 3 може и да го задържа за себе си :D
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар


                      #11
                      подарък

                      Нито едното нито другото после ще се зомбират по далеч от такива игри
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        И аз съм ЗА някаква игра/чка,която ще стимулира някаква активност и инициативност.Тия компютърни игри много отчуждават децата,правят ги асоциални,а и не на последно място уврежат здравето им.Легото е добра идея могат да го играят заедно.Другото е нещо поотделно да им вземеш като за момче и момиче.
                        EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                        Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                        Коментар


                          #13
                          Айдееее, в още една тема се почнаха драмите...Децата на които им е предначератно да са асоциални, си бяха такива и по наше време, когато не се прибирахме. Децата които са будни и социални и сега са такива, въпреки компютрите. Няма да обяснявам какво мисля на дълго и широко, но ще кажа - светът сега е такъв, спрете да го сравнявате с нещо отминало. Най малкото - бихте ли си пуснали децата навън без да ги знаете къде са и без да имат телефони у себе си, а и ключ за апартамента да им виси на врата?След като си отговорите честно на този въпрос, сами ще си отговорите за игрите...
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Добре да речем,че за другото преувеличавам според теб(явно не си попадал на такива деца,или не ти прави впечатление,или пък аз виждам прекалено сериозен проблем в това,но както и да е) ,НО мен не ми се струва никак добра идея от 5 годишни да почнат да киснат на 1м. от екрана на телевизора разцъквайки ТВ игри...погледнато от чисто здравословен аспект.А,че светът е такъв-такъв е.Обаче светът сме ние в крайна сметка,а не някаква даденост паднала от небето.Успех на колегата с избора на подарък и Честита Коледа
                            EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                            Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                            Коментар


                              #15
                              Колегата зададе един обикновен въпрос - ние го направихме в необикновен. :P Иначе светът наистина е тръгнал нанякъде и то с такава скорост, че нашето тленно съществуване няма как да го промени...За съжаление.Някой беше писал, че всичко е до самото дете. Така е. Ако е социално и предпочита "физическите" игри или контакти никой не може да му вменивиртуалните, но пък нека си говорим правичката - кой от нас не крие детето в себе си и и кое дете не би поискало забавление чрез някой ХВОХ 360 или плейстейшън. Разнообразие са си - особено в дългите зимни вечери.Преди 3 години взех на щерка си ХБОХ 360 Кинект. Ами кеф си е да ви кажа. Дори и аз за моите 44 годинки усещам, че се разтоварвам понякога.По въпроса: Аз съм фен на ХБОХ 360. И препоръчвам такъв, ако може да се вземе. Иначе и Плейстейшън и ХВОХ изкараха през месец ноември нови свои конзоли и наблягат вече на игрите за тях...А там нещата вече са на друго стъпало.
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар

                              Working...
                              X