Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ех,Глобул!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    И още един въпрос - ти как точно си очаквал да се развие случаят, след като си изпратил баща си сам да се оправя. Аз си мисля, че си се надявал да стане точно това, от което се оплакваш, за да не се разкарваш излишно. Не би трябвало да имаш нито положителни, нито отрицателни очаквания, след като не си взел нещата в свои ръце, а си пратил баща ти да свърши работата и тя очевидно е свършена, както за него е най-удобно. Както поне трима колеги казват, за предплатените карти няма договор, просто като я купуваш, я пишат на твое име, за информация и избягване на злонамерени действия.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #32
      sugarboy написа:
      И още един въпрос - ти как точно си очаквал да се развие случаят, след като си изпратил баща си сам да се оправя. Аз си мисля, че си се надявал да стане точно това, от което се оплакваш, за да не се разкарваш излишно. Не би трябвало да имаш нито положителни, нито отрицателни очаквания, след като не си взел нещата в свои ръце, а си пратил баща ти да свърши работата и тя очевидно е свършена, както за него е най-удобно. Както поне трима колеги казват, за предплатените карти няма договор, просто като я купуваш, я пишат на твое име, за информация и избягване на злонамерени действия.
      Глупости,колега!Въобще не е обсъждана идея за запазване на номера или нещо от рода!Аз бях и в командировка извън страната по това време!Иначе така или иначе щях да отида с него.Но,някой възрастни хора,като си наумят нещо и то трябва да стане веднага!Идеята беше да си закупи нова СИМ карта с тарифен план на негово име!Това е!Не търсете под вола теле!Коментирайте действията на служителите на посочения оператор!Даже и да сме допуснали грешка,не е трябвало да се получи създалата се ситуация!Нали?
      Понякога стоя и мисля.понякога само стоя.......

      Коментар


        #33
        Yavor написа:
        sharo_sl написа:
        Разбира се,че съм предприел мерки!Свързах се с представител на Глобул и с адвокат.Аз съм в правото си!За жалост дните сега са почивни за офиса ,в който е извършена тази простотия и не мога на място да разбера кой и как я е направил!На договора на баща ми даже няма печат на фирмата и подпис на служителя!Ще сезирам всички възможни институции в първият им работен ден!И моля ви спрете с тези "драми"!Не съм постнал темата,за да "рева" и да се вайкам,а за да споделя една неправда!Иначе можех спокойно да подмина случката,защото баща ми си има тарифен план,запазил си е номера и всичко уж е ОК!Обаче не е!!!!!
        От чисто емпиричен интерес - какво казва баща ти по въпроса?Как е протекъл процеса?Дали той няма намеса това да се случи така?И по принцип има ли против че се е случило по този начин?
        От чисто емпиричен интерес - какво значение има каква намеса има той?Не познава служителите на офиса,нито те него!Дали е доволен?Разбира се,свършил е това ,за което е отишъл!Повтарям за не знам кой си път - нямам нищо напротив,че ми е взел номера!!!!!Имам против, неспазената процедура от служителите на Глобул!Четете какво пиша нагоре!Те са го попитали дали иска да запази номера!И естествено така за него е по-добре!Това правилно ли е ,след като номерът е регистриран на друго име?
        Понякога стоя и мисля.понякога само стоя.......

        Коментар


          #34
          sharo_sl написа:
          Разбира се,че съм предприел мерки!Свързах се с представител на Глобул и с адвокат.Аз съм в правото си!За жалост дните сега са почивни за офиса ,в който е извършена тази простотия и не мога на място да разбера кой и как я е направил!На договора на баща ми даже няма печат на фирмата и подпис на служителя!Ще сезирам всички възможни институции в първият им работен ден!И моля ви спрете с тези "драми"!Не съм постнал темата,за да "рева" и да се вайкам,а за да споделя една неправда!Иначе можех спокойно да подмина случката,защото баща ми си има тарифен план,запазил си е номера и всичко уж е ОК!Обаче не е!!!!!
          Колега адвоката не може да наложи санкция на Глобул за неспазване на ЗЕС. Въобще не виждам с какво ще ти помогне този адвокат.И да разбереш ти кой служител го е направил, нищо няма да направиш сам, най много от глобул да замажат нещата.Затова ти казах да сезираш КРС, те са упълномощени да налагат санкции на мобилните оператори за нарушения на Закона за електронните съобщения.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #35
            Не направихме ли вече достатъчно безплатана реклама.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #36
              На кого? Аз реклама тук не виждам.
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #37
                Съди ако искаш и Папата, най-много да смъмрят служителя на Глобул.То разбирам да са дали на баща ти 5 сим карти с по 40лв месечна сметка, написана със ситен шрифт, а то едно няма нищо.Пък и ти е баща, показал си е личната карта, видели са, че сим картата е у него.....
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #38
                  Е що да смъмрят служителя? Нали няма нищо нередно?
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #39
                    Е че има - има.Все едно да пратиш роднина в пощата да ти получи колета.Дават го, но дефакто не трябва
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #40
                      emzo написа:
                      Е че има - има.Все едно да пратиш роднина в пощата да ти получи колета.Дават го, но дефакто не трябва
                      Тогава?Значи съм прав ама нали трябва да има контра!И реклама тук не виждам!Антиреклама,да!
                      Понякога стоя и мисля.понякога само стоя.......

                      Коментар


                        #41
                        Прав, крив, в случая това са глупости.Има къде по-важни неща, за които да си търсиш правата.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #42
                          emzo написа:
                          Прав, крив, в случая това са глупости.Има къде по-важни неща, за които да си търсиш правата.
                          По-точно не може да се каже! Мисля, че с това може да се тури ключ на тази толкова полезна и изчерпателна тема, нелишена и от достатъчно количество емоции
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            #43
                            "GloBul - Здравейте! Истината в случая е, че служителите са в нарушение, поради причината че номерът наистина е бил на Ваше име. За целта е трябвало да бъдете Вие там и договора да бъде подписан също на Ваше име. Не е тайна обаче, че доста често се ползва тази практика. За съжаление няма начин нещата да се върнат в начално положение. Вие сам решавате дали да сезирате отговорните органи за това им действие. Но все пак не пречи да поговорите с тях, като е възможно да стигнете до някакъв консенсус. Поздрави и Весели Празници!"Това е отговора на представител на Глобул до момента!
                            Понякога стоя и мисля.понякога само стоя.......

                            Коментар


                              #44
                              Смятам темата за изчерпана. Стана ясно че правилата са за това да се спазват, но не и когато на българина му е удобно Заключвам!
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X