Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В кой от двата града бихте искали да живеете?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    В кой от двата града бихте искали да живеете?

    Колеги,възникна лек спор между мен и един колега.Искам безпристрастна гледна точка, а именно - Вашата.Знам, че въпросът е абсурден и много малко хора биха избрали който и да е от двата града, но приемаме хипотетино, че избора се свежда САМО между тези две опции - коя бихте избрали?Благодаря на отзовалите се!Поздрави!Слави
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #3
    В Перник съм живял една година....ходил съм и в Монтана...Определено бих се спрял на Пк ДОста от историите които се говорят за града са просто мит... Там имам супер добри приятели и ако наистина трябва да избирам между двата града...Перник...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #4
      От Перник познавам няколко много свестни хора, същото не мога да кажа за Монтана... Гласувах за Перник.

      Коментар


        #5
        град

        Перник Ладовеца и Изток като Люлин
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #6
          Перник.Що - близо е до София = париии! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #7
            Монтана. И в двата съм ходил по един път, но Монтана-та ми хареса повече. Отделно и не ме кефи идеята че обявиха Перник за най-замърсения въздух в Европа-та. Стига да има работа - навсякъде може да е хубаво.

            Коментар


              #8
              Перник.По-красив град е за мен от Монтана.А икономически погледнато,Перник е 100 години напред от Монтана ...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #9
                Ходя често в Монтана, но положението никак не е розово.....

                Коментар


                  #10
                  нито един от двата.
                  Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

                  Коментар


                    #11
                    krasimir_77 написа:
                    нито един от двата.
                    Слав написа:
                    Знам, че въпросът е абсурден и много малко хора биха избрали който и да е от двата града, но приемаме хипотетино, че избора се свежда САМО между тези две опции - коя бихте избрали?
                    Още спам някой ?
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #12
                      Перник, защото е по-близо до София. А и е най-мръсния град според проучване направено преди около 2 месеца. :D
                      BMW E46 coupe
                      Fiat Punto 1.1 LPG - ex

                      Коментар


                        #13
                        Тъй като няма други условия, гласувах с Монтана.По простата причина, че действително мога да живея в Монтана и да пътувам до работата си, а от Перник просто няма как.Иначе - предвид близостта до София, Перник е за предпочитане.П.С. Монтана е единственият областен град, в който никога не съм бил. Или съм бил като много малък и нищо не помня.

                        Коментар


                          #14
                          За мен Монтана и Перник са с изравнени възможности,няма предпочитания !Давам глас за винкеЛу .

                          Коментар


                            #15
                            Имам доста приятели от студентските години и в двата града. В Монтана са ми сродни душици - пиьеници, чийто интереси се свеждат до пианьето, яденьето и сръбската музика, които са неизменна част от цялостния процес на съществуванье в северозападнала България...В Перник хората, които познвам нямат нищо общо с общоприетия профил на груб селянин с лошо възпитание и склонност към конфликти. Тъкмо обратното.Въпреки афинитета ми към северозапада гласувах за Перник, не заради близотта със София, а заради по- добрата инфраструктура и демографското превъзходство пред Монтанезиум...
                            M-Benz E 250 TD 150hp
                            M-Benz 200d 75 hp
                            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                            Коментар

                            Working...
                            X