Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за софтуера на Samsung sgh t839

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за софтуера на Samsung sgh t839

    Здравейте, колеги! Телефона е на една много близка приятелка, и от около месец се занимаваме с актуализации и още куп проблеми с този телефон. След като с голяма мъка успяхме да го включим с зарядно за Galaxy S2, понеже с оригиналното и дузина други не успяхме, едвам му махнахме стария профил в Google Play, сега се появи и поредния проблем. Телефона е с Android 2.2 и се пробвахме да го упнем до по-висока версия, излиза надпис "no firmware". В интернет пише да се извади картата, ако не стане да се върнат заводски настройки и след това няма промяна. Това означавали че този телефон не-може да поддържа по-висока версия, или трябва нещо по-специално за да се ъпне. Телефона е внос от щатите, но работи със всяка карта, която му се сложи. Ето и снимка
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Re: Въпрос за софтуера на Samsung sgh t839

    Колега това нещо като гледам едва ли за него има нещо повече от 2.2Свали си един KIES и пробвай с него ама не се надявай много. Тука има инструкции: http://www.samsung.com/us/support/fa...0045085/45687/

    Коментар


      #3
      Точно поради причината че е по-стар и аз мислех че може би не може да поддържа по-високи версии, а това което си дал на линка мисля че е доста играчка, пък и като знам колко е проблемен този телефон, май ще си остане със стария софт.
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        абе до 2.3 е хубаво да се обнови, ако има начин, щото е стабилен. нагоре не ѝ трябва. пък ако проблемът е в изгледа, не може да няма някой желиран боб мод с S3 Launcher в него, който да качиш в/у двойката.
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          #5
          Ясно, значи ще си остане със стария софт. Не е заради изгледа, аз като го сравня с S2 ми харесва повече как е се сменят менютата. Просто ни се искаше да го ъпнем защото роботчето в момента е с малко собствено мнение за някой неща.
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            sa6obravoto написа:
            Ясно, значи ще си остане със стария софт. Не е заради изгледа, аз като го сравня с S2 ми харесва повече как е се сменят менютата. Просто ни се искаше да го ъпнем защото роботчето в момента е с малко собствено мнение за някой неща.
            Колега пробвай се KIES, не е такава фолисофия, само по екраните цъкаш и толкова.

            Коментар


              #7
              Следващия път ще пробваме да видим и с KIES как ще са нещата, пък да видим.
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар

              Working...
              X