Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тъй като искам да споделя и да благодаря за това пиша тук

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    имам около 40 места

    Така, че няма проблеми, някой да ми даде мейла си, защото тук от доста време се мъча със снимки на моето фиатче и не ми ги приема, а не работя с фотошоп, за да намаля пикселите, така че ще ви ги пратя по пощата и някой да ги пусне от мое име :D , за което благодаря предварително!
    Следвай мечтите си))

    Коментар


      #17
      Снимките могат да се намалят и без фотошоп с "подръчни" средства 1. За целта кликни с десния клавиш на мишката върху файла и от менюто избери "Edit". Картинката се отваря във вградения във Windows редактор "Paint".2. После от неговото меню избираш "Image" - "Stretch/Skew ..." или просто натискаш Контрол (Ctrl) заедно със W (Ctrl+W).3. В прозореца който се отваря в полето "Stretch" срещу "Horizontal:" и "Vertical:" пишеш желания процент с който искаш да намалиш размерите.Ако замениш числата 100% в двете полета с 50 ще получиш двойно намаляване по хоризонтал и вертикал на снимката. Желателно е стойностите да са еднакви за да се запазят пропорциите в снимката.Остава да запазиш снимката желателно под друго име за да не повредиш оригинала и да я качиш в някой пост.Само за информация в превод Stretch означава разтягам - с този инструмент може както са се намалява така и да се увеличава размера на снимката. Качеството ... за постване във форум бива
      Прикачени файлове

      Коментар


        #18
        Има ли желаещи за среща при заведението на колежката?

        Коментар


          #19
          Аз, ама...

          Коментар


            #20
            Благода ря ти ilkor

            Сега да видим как съм се справила :D
            Прикачени файлове
            Следвай мечтите си))

            Коментар


              #21
              На заведението имам снимки, но не мога да ги открия, утре ще го снимам и ще го покажа, позволявам си още една снимка, после ще ги изтрия, за да не пречат :D а всички, когато решат са добре дошли! :DДа не си посмяла да триеш снимките!!! Две красавици на едно място - не ни лишавай от това удоволствие, Моля те!!!Поздрави! kiro_of_the_day
              Прикачени файлове
              Следвай мечтите си))

              Коментар


                #22
                ЛЕЕЕЕЕЕЕТИИИИИИ ДЖАНТИИИИИИИИИИИИИ иска таз колица!!!!! Супер е иначе!
                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                --- в сърцето завинаги... ---
                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                Коментар


                  #23
                  Много е готина количката! Летите джанти ще заспят направо. Или поне едни тасчета...
                  Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                  www.fiat-bg.org/forum

                  Коментар


                    #24
                    Браво, страхотна е....въх че ме хвана яд дето моето е с покрив. Честито и със здраве да си го караш.
                    Пунто 1.1 1994 г.

                    Коментар


                      #25
                      Хей

                      :D Знааааам и са ми ги обещали, вече трябваше да са тук летите джанти, но като промених параметрите за гумите(искам да сложа по-широки), този който ми я продаде(колата) и ги е свалил явно, се затрудни ни вопъл ни стон от него и не само джанти, гумите са ужасни с балони (двете от тях) и направо кънки за лед по асфалта, както и да е колеги ще я обуя непременно както си му е реда :D тази красавица го заслужава, междудругото вида й със свален гюрук го дължа на колегата ключар от форума, защото ми оправи едното реле, което нещо не работеше и трябваше да сменям местата на работещото, ключара е неоткрито златно находище :D казвам го от личен опит, нищо, че го познавам едва от три дни това разбира се си е мое мнение, не го налагам и съм много щастлива, че хулигана ви харесва Благодаря!!!
                      Следвай мечтите си))

                      Коментар


                        #26
                        PUNTO КАБРЙО

                        И вече покрива се вдига както трябва/ С копче /Малък проблем с едно от релетата То много електроника има за един покрив .Иначе колата право да си кажа не прилича от вътре като моето PUNTOМного гъзарска.
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #27
                          Благодаря

                          като я обуя ще ви я покажа пак, няма да ги изтривам снимките по молба на Киро :D само ще ги сменя, когато е готова
                          Следвай мечтите си))

                          Коментар


                            #28
                            Фиатката ти е просто стархотна! Може с ключаря да измием по едно Пунто и да ги наредим за снимка За заведението съм съгласен, само да не е в четвъртък, че пак ще се бяга от лекции.
                            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                            Коментар

                            Working...
                            X