Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тъй като искам да споделя и да благодаря за това пиша тук

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тъй като искам да споделя и да благодаря за това пиша тук

    Не всички знаят, че ожулих скъпата си количка още при първото й паркиране. Заболя ме, потърсих мнения тук и открих няколко телефона и имена на майстори. Не знам защо не звъннах на първото записано име, а на второто Киро, който беше препоръчан от G Tipo, (днес видях) човека влезе в проблема ми присърце, закарах колата в четвъртък следобяд към 16ч. и я взех в събота в 13ч., и просто не повярвах на очите си, нищо не й се е случвало, тя си беше нова-новеничка :D и как да не благодаря на всички създатели на форума и на всички, които споделят хубави или лоши впечатления, просто отношението и професионализма на този майстор затвърдиха мнението ми, че все още има Човеци между нас, на които можеш да се довериш Безаварийно каране на всички :D и усмихнати дни!
    Следвай мечтите си))

    #2
    Браво и на теб за написаното! Май невинаги се сещаме да кажем едно
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Да! Много е важно всички да се научим да казваме "Благодаря" и "Извинявай" и света ще стане една стъпка по-съвършен! От такива постове си личи каква е ползата от форума!
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Е, радвам се че поне някой се е сетил да напише, че е ходил при моя човек. Аз се радвам че го има, защото иначе колата ми нямаше да е такава, каквато е сега!
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          А аз ще си позволя да сложа телефона на този човек като важна тема в "сервизи - магазини". Намирането на свестен тенекеджия - бояджия си е направо търсене на игла в копа сено...
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Честно казано... не ми става приятно, когато се ровя по схеми, търся телефони за да помогна на някого тук, а той дори едно френско "мерси" не казва та, камо ли благодаря! За други хора използването на димичката "благодаря" не е като да дадат 100лв. на пазара. Затова ще продължа да помагам с, каквото мога! Welcome! :D
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Май ще трябва да почерпя,

              не само G Tipo, а и модератора Vladim :D и ще го направя, обещавам, междудругото, ако не звучи като реклама, преди 4 месеца взехме едно заведение в Света Троица, не е кой знае какво, поне за сега, но има мезета (вкусни), но не е и ресторант, не се обърквайте, та мисълта ми беше, че някой ден ако решите мога да ви посрещна с удоволствие там, а защо не и повече пъти :D П.С. Има и места за паркиране
              Следвай мечтите си))

              Коментар


                #8
                Те тва се казва приказка да преместим срещите на Фиат вика аз щом и кръчмаря ще е наш човек
                Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  Re: Май ще трябва да почерпя,

                  violina написа:
                  не само G Tipo, а и модератора Vladim :D и ще го направя, обещавам, междудругото, ако не звучи като реклама, преди 4 месеца взехме едно заведение в Света Троица, не е кой знае какво, поне за сега, но има мезета (вкусни), но не е и ресторант, не се обърквайте, та мисълта ми беше, че някой ден ако решите мога да ви посрещна с удоволствие там, а защо не и повече пъти :D П.С. Има и места за паркиране
                  Я прати точен адрес,че може да имаш гости тоя четвъртък

                  Коментар


                    #10
                    Я това е супер наш човек във форума да има заведение ... давай адреса да пускаме една тема за среща...
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      Веднага ви го давам

                      Адреса е Света Троица ул.Русе на ъгъла с ул. Пловдив бл.388, на гърба на блока ще видите и заведението ми, изкарвам отпред едно ухилено човече, ама може да го сменим с емблема на любимите ни коли :D , ако дойдете кажете предпочитания за мезета, освен пържени картофки, салатки и хапки(панирани), по заявка може да има сърчица по брестничански, дробчета по селски, желиран език, скара-тя е по заявка, има бира и всичко друго+страхотна доказана домашна ракийка-топката е във вас колеги :D е, не е лукс, но всички ще бъдете посрещнати с любов и разбира се ще има намаление само за вас.
                      Следвай мечтите си))

                      Коментар


                        #12
                        Re: Веднага ви го давам

                        violina написа:
                        Адреса е Света Троица ул.Русе на ъгъла с ул. Пловдив бл.388, на гърба на блока ще видите и заведението ми, изкарвам отпред едно ухилено човече, ама може да го сменим с емблема на любимите ни коли :D , ако дойдете кажете предпочитания за мезета, освен пържени картофки, салатки и хапки(панирани), по заявка може да има сърчица по брестничански, дробчета по селски, желиран език, скара-тя е по заявка, има бира и всичко друго+страхотна доказана домашна ракийка-топката е във вас колеги :D е, не е лукс, но всички ще бъдете посрещнати с любов и разбира се ще има намаление само за вас.
                        Ехааа :D Русе Пловдив, накрая да не пресекат в Стара Загора!Колеги, ще съберем ли колектива и да ходим там?

                        Коментар


                          #13
                          Re: Веднага ви го давам

                          doofiat написа:
                          Ехааа :D Русе Пловдив, накрая да не пресекат в Стара Загора!Колеги, ще съберем ли колектива и да ходим там?
                          Не знам за другите, но това е на 500метра от работата ми :D така че аз съм с 2-те ръце "за"
                          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                          --- в сърцето завинаги... ---
                          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                          Коментар


                            #14
                            Violina пусни някави снимки на заведението ! Можеш ли да събереш при нужда 30-тина маниака с фиатите им
                            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              Ееееееее спрете се де, вече мисля да се местя да живея в София, тука не можем си стегнем толкова задружни срещи....тва е благородна завист.
                              Пунто 1.1 1994 г.

                              Коментар

                              Working...
                              X