Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към колегите от София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос към колегите от София

    Здравейте,колеги!Скоро дъщеря ми ще си идва в отпуск от чужбина,а няма да имам физическата възможност да я прибера от летището,за това въпроса ми е:с какво може най-лесно и долу-горе бързо да се придвижи до централна гара/не визирам"бакшишите"по ред причини/.Ще бъда благодарен на отзовалите се!Лека вечер!
    PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
    Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

    #2
    С отзивчив колега.

    Коментар


      #3
      maikule написа:
      С отзивчив колега.
      Това е ясно,но трябва и алтернатива,нали!
      PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
      Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

      Коментар


        #4
        Ти кажи кога, пък може и да има кой.84 до Орлов мост и после метрото.

        Коментар


          #5
          Това е най-краткият вариант.Естествено ако се вписва в работното време на градския траанспорт.http://www.bgmaps.com/routing/print

          Коментар


            #6
            А докъде трябва да стигне като крайна точка за деня?
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              летище

              Първо това където казва колегата 84 до Орлов мост и после метрото но ако не е свикнала със София малко ще и е трудно или се обади ние със сина много обичаме да посрещаме на летището/макар че самолети не се виждат/ :D
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                поразмисли все пак: http://www.oktaxi.net/offices.phpспоред мен така е най-лесно, бързо, удобно и на конкурентна цена, ако си с куфари.
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар


                  #9
                  Ако все пак се стигне до градски транспорт - да не забрави да дупчи билет и за куфара.Без майтап, на брат ми му струваше 20 лв удоволствието да се вози на 84 с куфар само с един билет.

                  Коментар


                    #10
                    Ти кажи дата и час пък ебахти ако не се намери някой(може и аз) да свършим работа.
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      #11
                      Ако гледа внимателно на кой бакшиш се качва няма да я забършат със голяма сума....няколко пъти съм се прибирал с такси от летището и повече от 10лв не са ми вземали...и то до Овча купел и веднъж Драгалевци...просто да вземе такси точно от входа, а не някъде в страни...и да не се връзва на тези дето хоядт и викат "такси молим, такси...". Иначе до ЦГ ще и излезе има няма 7-8лв...а и линка който е сложил колегата slonikon определено може да се възползвате. Иначе с куфари и градски транспорт...после определено ще я е яд, че не е дала 10лв, а се е блъскала по автобуси метро и т.н.
                      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                      Коментар


                        #12
                        Добре де, поне трима колеги се отзовахме да свършим работата.Колегата да каже дата и час и ще се намери решение според мен.

                        Коментар


                          #13
                          А, да бе бройте и мен.Сега виждам темата и се отзовавам.Знаете че работя и живея близо до летището, така че не ми е проблем. И често, често посрещам и изпращам роднини. Нещо като "Гара разпределителна" съм тук. Всичките ми братовчеди, братовчедки, брат ми също са в чужбина, и който накъдето пътува минава през мен. Разписанията на летището, гарата и автогарата са ми във Фейворит на браузера. Сериозно.Та, колегата да казва кога и на кой терминал. И ще се разберем кой от нас и с коя Фиатка ще свърши работа. ПП. Колега maikule, звънни ми след понеделник на телефона. 65 2236. Да се разберем, да те разведа из фирмата. Предполагам, ще ти е от полза.
                          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                          Коментар


                            #14
                            lhristov написа:
                            ПП. Колега maikule, звънни ми след понеделник на телефона. 65 2236. Да се разберем, да те разведа из фирмата. Предполагам, ще ти е от полза.
                            Дано да не е пеш Мен веднъж служебно ме развеждаха из вашата фирма с един мотокар. Иначе си е предизвикателство

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря на всички,които се включиха и най-вече на тези,които предложиха превоз!Не става въпрос за пари/забележката за"бакшишите"/-просто имаше едно премеждие и за това отпадат.Все още не знам точната дата,но ще е преди Коледа.Ако стане нужда ще свиркам и после ще черпя,разбира се.Още веднъж голямо благодаря на всички и лека вечер!
                              PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
                              Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

                              Коментар

                              Working...
                              X