Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение относно категория автомобил

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Румен_Хинчев написа:
    Станев , колата е оборудвана за превоз на леки летателни апарати .
    Румене ти ме метна на черешата... Иначе не съм сигурен дали ще смогна тая седмица да стигна до София, че нещо излезе много работа. Ако има телефон на италиански собственик наличен в автокъщата - със сигурност ще ти драсна.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

    Коментар


      #17
      D. Stanev написа:
      Румен_Хинчев написа:
      Станев , колата е оборудвана за превоз на леки летателни апарати .
      Румене ти ме метна на черешата... Иначе не съм сигурен дали ще смогна тая седмица да стигна до София, че нещо излезе много работа. Ако има телефон на италиански собственик наличен в автокъщата - със сигурност ще ти драсна.
      Така пише уа . Извън шегата , италианците , с които работя , изпадат в див възторг , ако видят някое комби да вози водопроводни или канализационни тръби с дължина къдЯ 4 метра. Регламентирани са там нещата .П.П. Стационарен да е , друже ! След кода 0039 трябва да започва с 0 номерчето.
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #18
        Станев, момчето в автокъщата ми е приятел, далечен, но все пак приятел - Милен!Гледах я колата, но ме отказаха някои дребни забележки от тия НАЙ-дразнещите - тук чопнато, там жулнато, пластмаска, тапицериика....Определено колата си е на реалния пробег или близък до показанието на таблото, НО пак определено не струва 5 бона Що се отнася до ДДС-то - забрави.... Тази решетка е само и единствено за сигурност, т.е. предпазва пътниците от подвижни предмети в багажника летящи към купето :DНа всички модели фабрично се вгражда мрежа, но на много комбита може да се доплаща за метална такава.Да, все пак има и вероятност да е регистрирана с някакъв особен статут, ама едва ли.....

        Коментар

        Working...
        X