Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кола за скрап - данък?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кола за скрап - данък?

    Здравейте,при даване на кола за скрап трябва ли да е с платен данък?
    Stilo 1.8 16V

    #2
    Едва ли! Ако не е платен, все някога трябва да се плати. Все още вися с няколко, а и лихви си текат...
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      То и аз вися... До колкото знам има 2 начина държавата да си вземе данъка: при преглед (което не се случва) и при продажба... но при бракуване... някой знае ли...?
      Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #4
        За да я бракуваш в КАТ трябва да е платен данъка. Без изчистени данъчни задължения, не можеш нито да продадеш, нито да спреш от движение, нито да бракуваш.
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Февруари бракувах алфата,данъка още не и е платен(за 2012г)...не ме попитаха дори за него в КАТ
          Renault Laguna 1,9 dci 2002

          Коментар


            #6
            ОК, мерси.
            Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #7
              Пролетта като бракувах Пунтото в КАТ ми искаха бележка за платен данък-това във В.Търново.
              PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
              Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

              Коментар


                #8
                Re: Кола за скрап - данък?

                gorole написа:
                Здравейте,при даване на кола за скрап трябва ли да е с платен данък?
                Естествено че трябва да е платен. Ти по-скоро искаш да научиш дали може да минеш метър .Ключ.
                00' Bravo 105 JTD

                Коментар

                Working...
                X