Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загина Пол Уокър

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз сега научавам.Доста дълго време бях с негова снимка за свой Аватар. Бял бърз и яростен. Нека почива в мир.http://www.24chasa.bg/Article.asp?Ar...-arts-25178851
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #17
      Вчера сутринта го чух по радиото, много тъжна новина и все още ми е криво. Много е жалко толкова млад, значим и харизматичен човек да си замине толкова нелепо. Бързи и яростни, феновете, а и Холивуд загубиха много от тази нелепа смърт. Почивай в мир Пол Уокър.

      Коментар


        #18
        Почивай в мир!

        Коментар


          #19
          дано да намери покой ..

          Коментар


            #20
            Не че нещо, ама ви се чудя на акъла на всички изказващи съболезнования............. да не би до вчера да сте били най-добри приятели с въпросния човек ???Всеки ден умират хора по пътищата, дори и в родната ни България, умират и деца от глад някъде по света.Да не би да не заслужават да живеят повече от един актьор?Вземете слезте на земята и мислете за собственият си живот, и на тези около вас, и стига сте се занимавали с глупости.На единия му се насълзили очите, на другия не знам какво му станало............честно казано, ако сериозно го мислите това което пишете тук, а не го правите просто за да сте интересни, според мен един психиатър би ви свършил добра работа !!!
            Stilo 1.9 JTD 115Hp

            Коментар


              #21
              Почивай в мир.
              първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
              Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
              Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

              Коментар


                #22
                Може да не е бил от най-велики актьори, но бил сърцат човек...Малко или много аз както и доста хора са израстнали с "Бързи и Яростни", наистина много жалко, че такъв човек си отива толкова рано..ужасно е ;(Почивай в мир!
                Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                ...E90..incoming..!!

                Коментар


                  #23
                  ivokolev написа:
                  Не че нещо, ама ви се чудя на акъла на всички изказващи съболезнования............. да не би до вчера да сте били най-добри приятели с въпросния човек ???Всеки ден умират хора по пътищата, дори и в родната ни България, умират и деца от глад някъде по света.Да не би да не заслужават да живеят повече от един актьор?Вземете слезте на земята и мислете за собственият си живот, и на тези около вас, и стига сте се занимавали с глупости.На единия му се насълзили очите, на другия не знам какво му станало............честно казано, ако сериозно го мислите това което пишете тук, а не го правите просто за да сте интересни, според мен един психиатър би ви свършил добра работа !!!
                  Мъжка приказка, но никой не те разбра...
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #24
                    Хейтърите са си хейтъри независимо от темата.Така е с известните хора, които са радвали милиони хора по света със своята дейност, труд, творчество и т.н. Кво да направим - този човек е постигнал повече от мен и теб и милиони са тъжни.Аз лично скърбя за всеки загубен без време живот, особено за дечица.Но това няма нищо общо и не означава, че трябва да съм хейтър.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар

                    Working...
                    X