Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ефективен препарат против бълхи?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ефективен препарат против бълхи?

    Колеги, кажете нещо изпитано и не прекалено скъпо, което да измори веднъж завинаги тези отвратителни насекоми
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    За какво помещение (или животно) ти трябва отровата?
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      Довечера ще ти кажа конкретно, но брат ми викна от ебей, някакви лампи, които ги изпържиха до дупка....Не бяха много скъпи, по една лампа в стая сложи.
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #4
        Какви са тези лампи, може ли линк?
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic...196821Това е една забавна тема от VW форума, в която има някакви предложения.А в това студено време как ли още вилнеят тези гадини...
          Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

          FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

          Коментар


            #6
            За къща. Домашни животни няма.Имахме преди неговон (май така се казваше) и мореше всичко от раз, обаче е спряно от производство...И аз им се чудя как продължават да ни тормозят ама на, правят го
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              Ето това ползва брат ми, и имаше ефектhttp://www.ebay.com/itm/Victor-Ultim...item51b52a17c9
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #8
                В Агроаптеките продават един препарат (не си спомням как се казваш), концентрат, който се разрежда с вода, аз го ползвам за двора, мазето, тавана и вътре в къщата, много е ефективен. Друг препарат, който също върши работа е Aroxol, има го в Кауфланд. Купувала съм и някакъв прах, който се ръси по подовете, но от него нямаше никакъв ефект, така че не го препоръчвам. Важното е, когато се пръска, да се обхване навсякъде, особено по ъгли, килими, мокети и процепите на паркета и дюшемето, да се остави затворено за час и после да се проветри добре поне за 2-3 часа. Упражнението се повтаря след 10-12 дни за оттърваване евентуално излюпили се яйца.
                Fiat Bravo 1.6 16v `99г.
                Suzuki Vitara 2.0V6
                Ако не живееш на ръба, заемаш прекалено много място!

                Коментар


                  #9
                  Препарат

                  Аз пръскам /растваря се във вода/с Пермаплюс за всякакви летяши и ползящи насекоми мори ги до крак и после с месеци не се вясват почти не мирише и не вреди толкова на околнитеhttp://garantpest.com/products/insec...BB%D1%8E%D1%81 сега е студено и трябва да няма такива гадини По центъра старите згради през лятото е пълно особено по мазетата
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #10
                    Отиваш във ветеринарна аптека и там питаш за препарат, има едни ампули по около 2лв. и се разреждат във вода и се пръска. Морят ги и безотказно. И е безопасно за малката, само ще трябва да не е в помещението поне 4-5 часа. пп Коце с какво пръскаш?
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Благодарско, ще видя кои от препаратите ще открия по нашенските търговски обекти.
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #12
                        С АЙКЪН колега и не вреди на топлокръвните
                        Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                        Коментар


                          #13
                          Ейкън - потвърждавам! Препоръча ми го Явор Митев, а знаем той с какво се занимава
                          Alfa 159 SW 2.4 Ti
                          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                          Коментар


                            #14
                            Фендона-има го течен и на прах.Много ефикасен-изпробвано и е с дълготраен ефект/мори и новоизлюпените/.
                            PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
                            Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

                            Коментар


                              #15
                              Аз използвам за всякакви гадини(хлебарки, бълхи и всичко що е гадост) Фронт Лайн. Френски препарат за кучета и котки, струва около 25-6 лв. за 100 гр. Абсолютно безвреден за хора и бебета(в моя случай) Една опаковка от 100 гр. стига за около 1,5 години в 4-стаен апартамент. Пръскам си профилактично от време на време даже.
                              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                              Коментар

                              Working...
                              X