Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВАЖНО! НЕ бързайте да ходите в КАТ Пловдив за смяна на талон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    atos написа:
    http://news.plovdiv24.bg/466190.html
    Значи все пак някой в МеВеРе се е сетил за съществуването на: Закон за нормативните актовеЧл. 14. (1) Обратна сила на нормативен акт може да се даде само по изключение, и то с изрична разпоредба.(2) Обратна сила на нормативен акт, издаден въз основа на друг нормативен акт, може да се даде само ако такава сила има актът, въз основа на който той е издаден.(3) Не може да се дава обратна сила на разпоредби, които предвиждат санкции, освен ако те са по-леки от отменените.за който писах в другата тема. Не изключвам възможността и нарочно да са си правили оглушки - ако мине номера - що пък да не съберат едни 25 милиона лева - да има за премийки... Особено предвид тази новина: http://dariknews.bg/view_article.php...e_id=1168452В която шефа на Кюстендилския КАТ вие на умрело че се бавят гражданите видиш ли...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #32
      Тоест няма нужда от пререгистрация сега ?!
      Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
      AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

      Коментар


        #33
        mims написа:
        Тоест няма нужда от пререгистрация сега ?!
        Няма, но си мисля, че е по добре да минеш технически преглед до 02.03.2014 г., за да може поне в талона за прегледа да ти напишат, че си на бензин/газ, иначе ако не е отразено не ги знам как ще го изтълкуват и да не би да се хванат, че ти е монтирана уредбата след този срок.Като ти монтираха уредбата издадоха ли ти паспорт или някакви други документи ??
        punto HGT

        Коментар


          #34
          стига сте се вайкали, Киро го каза още преди 4-5 дни : няма от какво да се притеснявамеако нямате паспорти - извадете си и сте чисти пред закона
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #35
            didich написа:
            mims написа:
            Тоест няма нужда от пререгистрация сега ?!
            Няма, но си мисля, че е по добре да минеш технически преглед до 02.03.2014 г., за да може поне в талона за прегледа да ти напишат, че си на бензин/газ, иначе ако не е отразено не ги знам как ще го изтълкуват и да не би да се хванат, че ти е монтирана уредбата след този срок.Като ти монтираха уредбата издадоха ли ти паспорт или някакви други документи ??
            Да, дадоха ми само паспорт.А преглед мога ли да мина по-рано от изтичане на срока на предишния , защото накрая на Март или началото на Април ми изрича ?!
            Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
            AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

            Коментар


              #36
              Предполагам, че може аз специално преди заветната дата бих минал на преглед, ако тепърва слагах газово, ей така за застраховка.
              punto HGT

              Коментар


                #37
                В Кюстендилският КАТ на всичкото отгоре бяха измислили още една глупост за да ти сменят талона и да ти турят заветните буквички.В големия талон от ГТП трябвало видиш ли да пише, че колата е с газова уредба не горе в дясно с печатни букви,а доле в голямото поле - ръкописно. Като че ли има някакво значение каде и по какъв начин е написано, а не самото писано, текста, съдържанието, волеизявлението на контролиращият орган.Абе много хора в тая държава плачат за Калашник. Със съд не става.
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар

                Working...
                X