Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глоби КАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Глоби КАТ

    Здравейте колеги,Миналата вечер не съм сигурен, но може би минах на червено на едно от кръстовищата на бул. Дондуков в близост до моста чавдар. Имаше преминаващ автобус и ми беше закрил видимоста към светофара, карах след него и късно се усетих, че вече може да е станало червено. Та се чудих до колко време да си очаквам евентуална честитка и какви са актуалните глоби в момента? Никъде не можах да видя сигурна ифнормация, на места от преди месец пише че се канят да вдигат глобата на 500лв и че сегашната е 50лв на други на 1000 и сегашна 100лв и в крайна сметка не става ясно колко реално е сега. Също в пощенската кутия ли се очаква да дойде глобата или лично я връчват? Благодаря за отговорите

    #2
    Дори да си минал на "розово", по какво съдиш че ще те глоби някой. Не всички камери по Дондуков са за минаване на червено. Има и за наблюдение.
    F31 BMW 320d

    Коментар


      #3
      Мммм....нема да се косиш...аз една вечер се бяхме заговорили в колата и пропуснах един на Орлов мост....нищо не дойде по пощата И докато сме горе долу на темата....на кръстовището на Вардар и Т. Александров....не се задържайте много на престой до метрото, че има един гад в кабинката, който пише фишове като за световно...
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #4
        И защо мислите,че тия камери ,независимо от предназначението си,могат да различат номера на колата в тъмното? Предния номер-АБСУРД...задния не съм сигурен,ама и той едва ли се вижда. Тъй,че спокойно,те в тъмното не могат да различат хечбек от миниван,какво остава за друго
        ex.Мареа ТД100

        Коментар

        Working...
        X