Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за иконка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за иконка?

    Колеги,някой виждал ли е такава иконка(горе до обхвата)?Знаете ли за какво е ?Как да я премахна и съответно да реша проблема?Телефона е Samsung galaxy s2 HD LTE Подобна е иконата за видео разговор,но тази е със задраскана зелена слушалка отпред.Телефона е с рязана карта,но не е от това слагах си нова Micro sim и пак не са махна?
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      glupaka написа:
      Колега, така като гледам имаш ограничени или вхидящи или изходящи разговори. Провери ги, иначе си изтегли книжка на модела телефон, който ползваш и там трябва да са описани всички икони.

      Коментар


        #4
        Ми никъде не виждам такава книжка!! Ясно е че иконата е нещо за разговорите,но как да го изключа или по-точно как да оправя проблема ?

        Коментар


          #5
          http://livechat.support.samsung.com/....jspПиташ тук всеки делничен ден от 9 до 18 часа

          Коментар


            #6
            Да не би да си преминал на самолетен режим ?

            Коментар


              #7
              Ми не самолетния режим е друг в смисъл излиза друга иконка Иконката долу в Phone--> Keypad е същата като тази горе,само че тази горе е с задраскана зелена слушалка!!!
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Гласова поща? За пръв път я виждам. Навярно си пробвал с рестарт?
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  да пробвах вече

                  Коментар


                    #10
                    В книжката такава иконка няма.Вероятно означава, че не са ти разрешени или ти сам си забранил видео-разговорите?

                    Коментар


                      #11
                      Най-вероятно е за видео разговорите Знаете ли откъде да ги активирам в настройките? А може ли да са ми забранени от мобилния оператор?

                      Коментар

                      Working...
                      X