Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Към разбиращите от монитори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Към разбиращите от монитори

    здравейте, избрал съм си този монитор http://www.jmt.bg/?go=100&jgroup=51&...component=9995 някой има ли представа как са като качество тези японки? и не само де по принцип не съм много в час с мониторите та ако някой каже какви са минималните изисквания, които трябва да имам, как се проверява за изгорели пиксели Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 абе въобще всичко ще ми е от полза. мерси предварително.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    навремето имах 14 инчов от същата марка -- супер си беше. Каква му е разд. способност ? Виждал ли си го да работи ? Минават за едни от добрите мотитори. Събери повече мнения.Р
    Тойота Приус

    Коментар


      #3
      Rayo написа:
      навремето имах 14 инчов от същата марка -- супер си беше. Каква му е разд. способност ? Виждал ли си го да работи ? Минават за едни от добрите мотитори. Събери повече мнения.Р
      ами не съм го виждал да работи, утре евентуално. събирам повече мнения !
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Избора си е твой, но защо точно тази неизвестна марка?За тези пари можеш да си вземеш нещо марково, със същата гаранция, и без въпросите които те притесняват... Тук с риск да се изложа, мисля че при плазмените екрани няма загуба (изгаряне) на пиксели). Ако греша, някой да ме поправи... Yellow_Flash_Colorz_PDT_20
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #5
          За мен е абсолютно непозната марка, но това изобщо не значи че е лош. На твое място като гледам цената в линка който си посочил/ако ще го вземаш нов разбира се/ бих взел нещо по-популярно като марка. Инъче виж на http://www.softpedia.com/get/Multime...tor-Test.shtml. Това тест за монитори. Има различни цветови схеми и фигури. Основно правило при тестване с тази програма е във всички части на екрана да виждаш ясно детайлите, да няма изкривяване, замазване и т.н.
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #6
            Марката е сериозна, нищо, че не е позната на нашият пазар!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Е, плазмен за монитор... не мисля, че е добра идея. Според мен проблемът с изгорелите пиксели малко се преувеличава, да не говорим, че много фирми поемат гаранции в това отношение.Iiyama не е толкова неизвестна марка (отделен въпрос, че според мен има компании, които са по-напред с материала). За модела: яркостта и контрастта са задоволителни, скоростта на реакция - криво, ляво, но ъглите на видимост не ми харесват (особено във вертикала). Също така не бих го купил точно оттам...В крайна сметка и за мониторите важи, че е от значение преди всичко за какво ще го ползваш и колко пари си готов да отделиш... :D
              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                Това ми напомня вица за Ладата, която спряла до един Майбах на светофара и шофьорът на Ладата попитал "Как е колега, върви ли колата?" "Ами върви" "Защото гледам, не ги карат много." :D Не съм достатъчно в крак с новото поколение, но при ЕЛТ iiyama определено бяха най-престижните монитори и еталон за останалите.

                Коментар


                  #9
                  аз също мисля, че не е съвсем безисвестна марка. ще се въздържа да поискам съвет какъв монотор да търся, защото знам какво ще стране. дотук мненията ми бяха, полезни, благодаря. а откъде д аго взема, коя фирма е сериозна по отношение на гаранцията
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Ако има голяма гаранция и ако му направят тест за пиксели пред теб - не вярвам, че има проблем ...

                    Коментар


                      #11
                      Илияма са равни на Вюсоник при мониторите, не знам дали ти говори нещо, все едно мерцедес и ролс ройс.Перфектни монитори са. Този е нисък клас, 8мс. време на закъснение. Ако му е добра цената-взимай го!Проверява се за изгорели пиксели с програмката Nokia monitor test, има и други! Пускаш бял екран и ги виждаш с просто око. Над 5 субпиксела е за рекламация! На тези монитори, кусура им е цената!
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        По джоба ли ти е - взимай. Това е марка, от която останалите се учат. Нищо че е нисък клас.

                        Коментар

                        Working...
                        X