Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

гадно днес ми откраднаха CD то на колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    гадно днес ми откраднаха CD то на колата

    Гадно днес ми откраднаха CD-то на колатаБях ужасен направо и се нервирах като видях кабелите да стърчат CD то не беше нищо BLAUPUNKT на старо дори не се и сваляше панела /развали се трябва да напъваш с отверка /и затова не го бях свалил . А сина беше строшил дистанционното на алармата Това се случи на 30 м от работата на 5-те Кьошета.Дори и ключалката е строшена.Утре при Италянеца за втора употреба че новите са много афиф .Е вече го проклех с парите да му купят све---. За Там където е тръгнал .Ако някой чуе за такова CD нека пише.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    #2
    Съчувствам ти! На следващото му махай редовно панела и му сложи един капак, моето вече година седи пред блока в това състояние и да чукна на дърво-може би е последното недокоснато. Капака е не да не се вижда че има СД, а какво е и има ли смисъл да се краде.Дръпнали са ти го щото паркираш в центъра, наркоманите действат по обяд.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      СД

      Сега ще си сложа едно от старите Грундинг радия за София. аз и без това само радио слушам .или един малък усилвател забутан някаде и едно мини радио.нема спасение иначе. Мани ми и мястото на ключалката трябва да се оправи че е малко подбито.
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Малко оф-топик, ама на един приятел ей така му бяха откраднали професионален фотоапарат с обектива и няколко дни след това както си се разхождаме с него из София и отиваме на оня битак за антики и джунджурии дето е до катедралата и познайте какво-той го видя там и си го позна по някакво изчоплено човче там, викаме полиция, той отива в квартирата, показва документ за собственост и му върнаха апарата.А оня дето го продаваше се оказа бивш полицай, уволнен дисциплинарно...
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          Иначе в повечето случаи тъпото е, че не успяваме да ги хванем на място наркоманчетата дето ги правят тези бели.Аз лично да не се каня, ама ако го хвана да ми влиза в колата, шибаното копеленце ще си събира зъбите с начупени пръсти...
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            В районът около НДК се тараши сериозно!!! Ако ви се налага да паркирате там гледайте да е по свето и не за дълго. На мех два пъти ми отваряха старата кола по тези улички, много колеги са с изгърмели касетофони, строшени стъкла, или разбити ключалки! По някои улици и тротоари има цели пътеки от строшени стъкла.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Ами то затова и вече нищо не оставям в колата - ако ще и вестник да е (санким да не решат да проверят дали под него няма кюлче злато)... Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                Kолега съжалявам много.На мене снощи или по точно вчера снощи ми надраскали колата с пирон до ламарината чак.Един път не я прибрах и и е***а майката.Задната врата и задния калник изгоряха трябва да се боядисват пак.Тва е гнусна и завистлива нация тва не е кражба а изрудщина от завист.Vadim-чо кажи ми сега бате нали имаш каско те ще ти я оправят да ти с**а на каското или ми кажи да си беше стоял в Англия кажи и идвам в София и ти режа врата. <-- |Не се допускат подобни заплахи!!!| Обичам колата си повече от жена си която е топ модел на България.Аман от селски тъпанариКорекцията е направена от Mazgarev: Колега, пазя цялото ти съобщение (ако имаш проблеми с това ми пиши на лични!)... по своя преценка намалих шрифта на заплахата, която си отправил и цензурирах обидните думи! Настоявам ти сам да промениш поста си, така че да се запази смисъла на това което си искал да кажеш, но без присъствието на цинизми и заплахи към други потребители!

                Коментар


                  #9
                  Няма нужда ми с...ш на каското, нито пък съм ти Vladim-чо, може да ти се окажа и батко дори. С всяко измиване на колата откривам нови екстри! Я драскотинка, я някоя вдлъбнатинка.... най-често резки от рязко отворени врати на съседни коли. Каското е направено да покрива щети, доскоро се колебаех да ходя за дреболии и щети да обявявам, но май скоро ще се промени това. На края ще ми преобядисат цялата кола детайл по детайл! И пак, какво се пенявиш не знам! Моята кола "спи" пред блока, през деня е паркирана в центъра и около нея щъкат, кой знае, какви екземпяри наричащи себе си шофьори! Да седна да се тюкам за всяка дреболия? Няма да стане, поне докато нямам собствен гараж и паркинг място на работното си място. Тогава обаче ще се наложи да паркирам пред Практитер да речем и пак някоя леля ще слезе със замах от джипа, щото и пречи шкембето и не може да го извади изпод волана! В този ред на мисли... да обичаш колата си от собствената си жена... тежко и горко на тази женица! P.S. Забравих... с това ти нападателно поведение и остър език нищо чудно да си спечели "приятели" сред съседите си. И на Mazgarev му одраха двете врати с пирон, ама не орева орталъка, нито псуваше по България.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    е къде е шефа на фиат ,това е най-голямата реклама - да обичаш колата си повече от жена си (която на сичкото отгоре е топ модел бг) колега искрено ме разсмя ,все съм чувал за фиат фанатици ама твойто преминава сички граници ,ПОЗДРАВЛЕНИЯ ,ако тръгнеш да продаваш колата сигнализирай ми
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      На мен ми надраха десните врати преди време (Както спомена Vladim)... отидах при застрахователите и те ми боядисаха вратите без да ми вземат нито лев!Отивай там и завеждай щетата!Успех!П.П.: По повод това което си написал за жена си... силно вярвам че не си искал това да кажеш Аз специално в моята кола бих искал не друг ами именно толкова близък човек да возя... иначе сам да си пътувам не ми харесва!
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар


                        #12
                        Re: гадно днес ми откраднаха CD то на колата

                        kluchar написа:
                        Гадно днес ми откраднаха CD-то на колатаБях ужасен направо и се нервирах като видях кабелите да стърчат CD то не беше нищо BLAUPUNKT на старо дори не се и сваляше панела /развали се трябва да напъваш с отверка /и затова не го бях свалил . А сина беше строшил дистанционното на алармата Това се случи на 30 м от работата на 5-те Кьошета.Дори и ключалката е строшена.Утре при Италянеца за втора употреба че новите са много афиф .Е вече го проклех с парите да му купят све---. За Там където е тръгнал .Ако някой чуе за такова CD нека пише.
                        Съчувствие и от мен, но ако наистина не е било нещо особенно, не си струва ядовете!По-лошото е друго, че тези издевателства над автомобилите ни, стават все по-брутални и безнаказани, като че ли се превръщат в хоби!

                        Коментар


                          #13
                          Лоша работа! Ей това е вече наглост - на ключар да разбият ключалката.

                          Коментар


                            #14
                            doofiat написа:
                            Лоша работа! Ей това е вече наглост - на ключар да разбият ключалката.
                            Да ве... а то си го и пише на колата даже!Пък може и нелоялна конкуренция да е... знае ли човек...
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар


                              #15
                              кражби

                              Кражбите около центъра са напастЕдни познати който се занимават с такива крадци и наркомани казват че ако съм бил там да ги вида и им се репча вадели ножове и налитали на бой .Ами нетрябваше ли крадците да бягат като видат хора Били много нахални и не прощавали .Равносметката е следната освен CD което отклраднаха смяна на ключалки едната счупена тотално а другата повредеена и не всеки път отваря счупено сърце на старо от Италянеца щото са по хубави от нови мо 2.10лв.=20лв иначе нови по 20лв китайски и оригинални 40лв бройката+ пренареждане .губене на време да сиги пренаредя, вадене на корите който си ги бях направил както трябва .и въобще губене на време и нерви и незнам ако е някого на заплата и работи по час кога ще намери време да смогне да си ги направи всички тези процедури ако работи от 9до 18или подобно .
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар

                              Working...
                              X