Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за климатиците MIDEA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за климатиците MIDEA

    Кажете стават ли или са ментаци :D
    FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
    FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
    FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

    #2
    Имам два такива вкъщи. Единия от 9, другия от 7 години. Проблеми никакви, независимо от температурата на вънка. С две 12 топлим 50 квадрата панел.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Мерси но аз ще търса 18-ка сигорно и исках да поразпитам добри ли са и така натакък.Мерси
      FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
      FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
      FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

      Коментар


        #4
        такъв климатик няма никога да си взема,спрямо цена ,качество,енергоспестяване,работа на минус 15,20 градуса е пълен боклук.Казвам ти го честно!!
        Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

        Коментар


          #5
          по всеобщо мнение са най-добрите възможни ментаци. аз имам един от над 3 години и ми върши идеална работа. май е 9-ка, но с един 30 кв. хол се справя за броени минути и в двата режима.
          браво 1,6/90 - 09 г.

          Коментар


            #6
            аха ми на мен ми трябва да отоплям 40 квадрата и решех да се консултирам защото на места много ги хвалят на места много ги плюят и реших да посъбера информация
            FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
            FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
            FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

            Коментар


              #7
              Освен ако не ти е пасивна къщатата,че даже и тогава забрави да стоплиш 40кв с тези боклуци.Това ще са пари на вятъра,по добре огледай други нискобюджетни,LG не са лоши за цените си и са по-добри от тия дървета!
              Peugeot 307 2.0i ГИ
              ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

              Коментар


                #8
                В апартамента имаме две 9-ки конвенционални от 4-ри години,никакви проблеми.
                Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                Коментар


                  #9
                  сега проверих и за тези DAIKIN мисла че се казва и същата работа един много го хвали и го видях как работи като звънах в магазина оня се учиди каза че по голям боклук от това няма
                  FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                  FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                  FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                  Коментар


                    #10
                    Re: Мнение за климатиците MIDEA

                    Dhansol написа:
                    Кажете стават ли или са ментаци :D
                    Има модели които стават,имат и модели които са с проблеми. Ако искаш мнение което да те насочи към конкретен модел е добре да говориш с хора с практика,а не с някой дето леля му имала ,ама не ставал. Всички марки имат доказали се със качество модели и модели доказали се с проблеми.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #11
                      Става въпрос за този модел: DAIKIN FTXN50L/RXN50Chttp://vimax.bg/productv/5918/invertoren-klimatik-daikin-ftxn50l-rxn50l-oki-comfort.html
                      FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                      FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                      FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                      Коментар


                        #12
                        Чакай малко! Нали за Мидея питаше в заглавието на темата?Къв е ся тоя Дайкин? Инак се познаваме с управителя на тази фирма за Бургас и региона и мога да ти дам информация от първа ръка за даден модел който предлагат.Уточни кой модел те интересува ,па аз ще му звъна на бат Коце да питам дали става.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          ДА прав си :D Засега везните клонят към DAIKIN по споучлив разбах,че бил или някакво друго предложение ако имате в този ценови диапазон
                          FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                          FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                          FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                          Коментар


                            #14
                            аз имам двама приятели, които монтират и поддържат климатични системи и двамата не биха си купили климатик за по-малко от 2500 лв. единият даже още ги събира тия пари без се познават и двамата са единодушни, че ако им потрябва спешно климатик, ще отидат и ще вземат първата попаднала им Мидея. тва е информация на маса, естествено. моят ми е подарък и не съм правил никакви предварителни проучвания преди да го взема.
                            браво 1,6/90 - 09 г.

                            Коментар


                              #15
                              За климатик или скъп и хубав или никакъв. Инвестицията се избива с времето.
                              Powered by Emzo

                              Коментар

                              Working...
                              X