Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гласувате ли ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vgeorgiev написа:
    style34 написа:
    vgeorgiev, почти 100 гласа, къв е извода?
    Извода за мен е, че тези 26% (не гласуващите) след изборите пак ще са недоволни. От друга страна е по-добре да не гласуваш (може би защото няма за кого) отколкото да гласуваш за Св.Витков
    Ми като не им давате да гласуват ще са недоволни, я! Обаче, ако си затворите устите, г-н Витков явно ще е първа политическа сила!
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #17
      Депутат или политик - това е единственото работно място, където никой не ви пита какво можете, и какво сте учили....
      04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

      Коментар


        #18
        vgeorgiev написа:
        style34 написа:
        vgeorgiev, почти 100 гласа, къв е извода?
        Извода за мен е, че тези 26% (не гласуващите) след изборите пак ще са недоволни.
        Ама чакай сега.Първо - въпросите ти са супер некоректно зададени.Второ - изводът ти е супер нелогичен.Как заключи, че тези, които не са гласували, са недоволните?И как заключи, че тези, които са гласували, са доволни?!?Аз винаги гласувам. Следващия път ми се иска обаче да гласувам не с bulletin-a, а с bullet.

        Коментар


          #19
          Напълно съм съгласен с Дидо!!! Поредната анкета ,която се опитва да вмени вина на друг,за това,че политиците се ебават с нас!Аз да попитам автора на темата и "вечногласуващите" ако НИКОЙ не иде да гласува какво ще се случи? И не ми казвайте,ама няма как да стане,а ми отговорете,така ще стигнете сами до извода,че единствения начин да се промени политическото статукво у нас е да бъдат напълно игнорирани!!! И ви го казвам най-отговорно- избора между бойко,доган,станишев ,костов,кунева и т.н. е все едно избираш между куршум,нож,брадва или граната-резултата е все един и същ!!!
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #20
            Анкетата е тенденциозно зададена и колегата се опита да докаже нещо, но не му се получи.Колкото до масовото негласуване съм ,,За
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #21
              paralesa написа:
              Напълно съм съгласен с Дидо!!! Поредната анкета ,която се опитва да вмени вина на друг,за това,че политиците се ебават с нас!Аз да попитам автора на темата и "вечногласуващите" ако НИКОЙ не иде да гласува какво ще се случи? И не ми казвайте,ама няма как да стане,а ми отговорете,така ще стигнете сами до извода,че единствения начин да се промени политическото статукво у нас е да бъдат напълно игнорирани!!! И ви го казвам най-отговорно- избора между бойко,доган,станишев ,костов,кунева и т.н. е все едно избираш между куршум,нож,брадва или граната-резултата е все един и същ!!!
              Да ти кажа, вижда се какво става за n-ти път, когато не гласуват 50% от избирателите - избора отива за нож брадва, граната и т.н. Поправи ме ако греша ...

              Коментар


                #22
                style34 написа:
                ... а и пенсионерите са готови на протести за 50 лева, какво остава ако им ги дадеш само, за да гласуват. ..
                Ти пък 50 лв. Дай им по 15 лв като коледна надбавка и гледай какво става... Да не говорим, че има много, които все още искрено вярват в добрите намерения на червените...
                Stop giving directions, just say "Follow me."
                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                Коментар


                  #23
                  аве хората нека взимат парите, но да не гласуват за тия дето дават пари !

                  Коментар

                  Working...
                  X