Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой ходил ли е на "Night of the jumps" ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой ходил ли е на "Night of the jumps" ?

    Ще съм благодарен за малко отзиви , ако някой е посещавал събитието предходни години. Обещал съм на дятето да го водя , че му е фен от 2011 , а чак сега има малко по-приемлив шанс да отидем. Знаете ли дали има някъква отстъпка за детски билети че на сайта на Ивентин няма инфо ?Места да препоръчате ако може ...Голямо Благодарско на отзовалите се !!!
    Brava 1.6 ELX

    #2
    страхотно е особено ако си фен .но след 30 мин някъде ти става едно еднообразно ,но определено е едно от нещата ,които трябва да се види .Абе смятай ,че на детето ще му остане спомен за цял живот ,още помня баща ми като ме заведе на 5 години на мотокрос :Dp.s.ако си на горните редове не се вижда много хубаво ,пречат и лампите за осветление и паната .
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      tomazo написа:
      страхотно е особено ако си фен .но след 30 мин някъде ти става едно еднообразно ,но определено е едно от нещата ,които трябва да се види .Абе смятай ,че на детето ще му остане спомен за цял живот ,още помня баща ми като ме заведе на 5 години на мотокрос :Dp.s.ако си на горните редове не се вижда много хубаво ,пречат и лампите за осветление и паната .
      Поддържам мнението на колегата ,но всеки различно го преживява.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Ходил съм, ако не си манияк, ще ти е тъпо
        Брава 1.6

        Коментар


          #5
          Малкият е фен на моторите и със сигурност ще му хареса. Засега обаче се въздържам да купувам билети защото се притеснявам да не обявят някои големи протести на тази дата и да не мога да стигна до залата.@tomazo: Колега , кои редове имаш предвид ? Последните 5 , 10 или цял сектор ?
          Brava 1.6 ELX

          Коментар


            #6
            Дори и да не си фен е впечатляващо! Заслужава си поне веднъж да се гледа на живо.
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар

            Working...
            X