Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новата ми кола! Старото пунто :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новата ми кола! Старото пунто :)

    ЗДРАВЕЙТЕ! Преди няколко дни си купих Пунто 1.2 75к.с. 1995г. Количката има забележки, които за моя радост се оправиха с профилактика а не подмяна на части.Автомобилът има външни забележки които с времето ще коригирам. Хидравличната помпа виеше, При запитване от някой, "защо се чува така" отговарях-"Имам зъболекар под капака". охлаждащата перка не работеше, централно, аларма също. за моя радост перката и липсваше работещ бушон, а на хидравликата подмяна на масло, надявам се да несе стигне до подмяна на помпа. за Ел. комфорта ще забавя ремонта,не е спешно.Купих абитуриентката с сменени ролки, ремък, носачи, накладки, маркучи на спирачките, има чисто нова бензинова помпа, свещи и още нещо,което ми се изплъзна.Интериорът е определено запазен за годините на автомобила, има климатик,който трябва да се зареди. Върви доста прилично, но искам да му сложа гаЗ,за да намаля разхода.Продавача ми каза,че може да се сложи и обикновено газово-какво ще ми препоръчате вие?искам да ми кажете предните фарове и броня от пунто 2000 година съвместими ли са? или поне с леки корекции да паснат? МОДЕРИРАНОМоля, задавай техническите въпроси в съответните раздели.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    Екстра е

    Коментар

    Working...
    X