Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Работят ли банкоматите във вашият град?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ето и официалната информация за въпроса:-Защо БОРИКА спря да работи?-Защото - Защото Христо Бисеров изтегли всичките си пари и в банкоматите не останаха.Шегичка
    ----------------------------------------------------------------------------
    Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
    ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
    ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

    Коментар


      #17
      S_BANKOV написа:
      style34 написа:
      Имаше проблем с Борика. Имам инфо, че вече е отстранен. Обаче от каса в клона няма как да не може да се тгли, освен ако има проблем и в съответната банка.
      Мда самата истина или някой се е опитвал да тегли с картата си на ПОС терминала в банката или се опитва да изтегли кеш от кредитната карта.Проблема е отстранен теглете на воля
      Противно на прочетеното, току що в центъра на София банкоматите на ДСК НЕ РАБОТЯТ!Приятелката ми се опитала да тегли, но не е успяла.

      Коментар


        #18
        А най интересното е,че вчера в Русе беше блокирала и системата на данъчните и цял ден не можеше да се плащат данъци.Има нещо гнило в ...България.
        Fiat Marea 1.8 16v HLX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI

        Коментар


          #19
          campain написа:
          А най интересното е,че вчера в Русе беше блокирала и системата на данъчните и цял ден не можеше да се плащат данъци.Има нещо гнило в ...България.
          Ми нали данъците се плащат в банков клон.

          Коментар


            #20
            Immortal написа:
            campain написа:
            А най интересното е,че вчера в Русе беше блокирала и системата на данъчните и цял ден не можеше да се плащат данъци.Има нещо гнило в ...България.
            Ми нали данъците се плащат в банков клон.
            В наше село данъчното имат гише за плащане в общината отделно от банките. А и снощи по новините казаха, че е имало проблем в Борика.
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              #21
              Да и аз на гишетата в данъчната служба пробвах да платя ама не можах.А дали имат някаква връзка с някоя банка незная,обаче днес привечер си теглих пари без проблеми. :D
              Fiat Marea 1.8 16v HLX
              Hyundai Terracan 2.9 CRDI

              Коментар

              Working...
              X