Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прегледът ми изтича на 10-ти. На 10-ти мога ли да карам?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колеги,10и е неделя няма къде да минете днес!П.С. Нещата отиват на по-зле от миналат година.Вчера минах преглед без да гледат какво има в багажника и на газ анализ без да е запален мотора + без бележка за данък.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    Коментар


      #17
      Бележка никой не иска. Справката се прави през мрежата. А за срока нямаше ли нещо такова, че когато срокът за нещо изтича в неработен ден, той се удължава до първия работен ден.

      Коментар


        #18
        до модераторът и останлите който го търсеха...: въпросът ми беше спешен и го написах от телефона на бързо така че съ извинявам за грозното заглавие.Каквото бъде това сега е 10ти и си карам с този си преглед до тук не са ме спирали остават ми още 150км днес.

        Коментар


          #19
          S_BANKOV написа:
          В контролния талон за преглеДа пише че автомобила подлежи на преглед ДО датата посочена там, реално на нея вече си без преглед и без активна ГО
          Прегледа и ГО-то не са вързани една с друга, две отделни неща са......не коментирам дали изобщо прегледа трябва да се носи, просто може да нямаш преглед и да имаш ГО......
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #20
            misho_ написа:
            до модераторът и останлите който го търсеха...: въпросът ми беше спешен и го написах от телефона на бързо така че съ извинявам за грозното заглавие.Каквото бъде това сега е 10ти и си карам с този си преглед до тук не са ме спирали остават ми още 150км днес.
            Колега, щом си намерил време да напишеш темата, може да намериш още 20 секунди да копираш текста от темата и в заглавието. Понеже измисляш някакви безумни оправдания за да не спазваш правилата (писал си от телефона и било спешно), ако ми кажеш с какво ти помогнаха тези спестени 20 секунди и какво щеше да се влоши необратимо ако не ги беше спестил - обещавам да ти изтрия предупреждението от профила. Мисля, че е добро предложение.

            Коментар


              #21
              ogi28b написа:
              misho_ написа:
              до модераторът и останлите който го търсеха...: въпросът ми беше спешен и го написах от телефона на бързо така че съ извинявам за грозното заглавие.Каквото бъде това сега е 10ти и си карам с този си преглед до тук не са ме спирали остават ми още 150км днес.
              Колега, щом си намерил време да напишеш темата, може да намериш още 20 секунди да копираш текста от темата и в заглавието. Понеже измисляш някакви безумни оправдания за да не спазваш правилата (писал си от телефона и било спешно), ако ми кажеш с какво ти помогнаха тези спестени 20 секунди и какво щеше да се влоши необратимо ако не ги беше спестил - обещавам да ти изтрия предупреждението от профила. Мисля, че е добро предложение.
              а боли ма за предупреждението, както и да е, вабното е че не съм имал проблеми не са ме спирали днес.

              Коментар

              Working...
              X