Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честито, шофьори! Пак сменяме регистрационните номера на кол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честито, шофьори! Пак сменяме регистрационните номера на кол

    15 ноември тази година предстои да бъдат отворени публично подадените оферти по обществена поръчка на МВР. Според условията трябва да бъдат изработени 1 130 200 регистрационни табели за автомобили, ремаркета, мотоциклети, мотопеди и транзитни номера. Стойността на поръчката е 10 млн. лв. без ДДС.Прочети цялата статия тук: http://www.cross.bg/tabeli-firmi-reg...#ixzz2jx6zz9zd
    ----------------------------------------------------------------------------
    Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
    ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
    ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

    #2
    Глупости.. никой няма да те кара да сменяш нищо.

    Коментар


      #3
      Aко е истинa то трябвaше дa го съобщят по новините. Поне aз тaкa мисля.
      първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
      Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
      Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

      Коментар


        #4
        Ако човек помисли малко ще разбере,че няма нищо страшно. Поръчани са 1 130 000, което означава номера за около 565 000 МПС. Със сигурност МПС в България са повече от тази цифра. От тук следва, че едва ли ще сменят номерата на колите, а тези табели са за предстоящите за регистриране коли.
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          dudulia написа:
          Ако човек помисли малко ще разбере,че няма нищо страшно. Поръчани са 1 130 000, което означава номера за около 565 000 МПС. Със сигурност МПС в България са повече от тази цифра. От тук следва, че едва ли ще сменят номерата на колите, а тези табели са за предстоящите за регистриране коли.
          Съгласен. Никъде не прочетох за подмяна на старите номера с нови. Гледам, че СА са на свършване. Скоро ще започнат да раздават сериите XA, XB, XK, XM, XH, XP, XC, XT и XX. Това са 90,000 номера и край - започват CB номерата.
          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

          Коментар


            #6
            vgeorgiev написа:
            dudulia написа:
            Ако човек помисли малко ще разбере,че няма нищо страшно. Поръчани са 1 130 000, което означава номера за около 565 000 МПС. Със сигурност МПС в България са повече от тази цифра. От тук следва, че едва ли ще сменят номерата на колите, а тези табели са за предстоящите за регистриране коли.
            Съгласен. Никъде не прочетох за подмяна на старите номера с нови. Гледам, че СА са на свършване. Скоро ще започнат да раздават сериите XA, XB, XK, XM, XH, XP, XC, XT и XX. Това са 90,000 номера и край - започват CB номерата.
            CA ...XX съм виждал. За другите не съм обърнал внимание. Но да - и аз очаквам скоро да пуснат СВ.Иначе - не бях забелязал досега, но в Ямбол има изключително малко регистрирани коли. На едно от последните места в България като брой регистрации, а иначе по брой жители е в по-предната половина от областите.Там има само следните серии: AA, AB, AK, AM, AH, BB, KK.Във Врачанско, дето уж изостанал край, а и по население Враца е по-малък от Ямбол, има следните: AA, AB, AK, AM, AH, AP, AC, AT, AX, BA, BB, BK, BM, BH, BP, ВС, ВТ, ВХ... Очаквам скоро да видя вече СА. Не мога да си го обясня това.Един колега ми подхвърли, че много софиянци си регистрирали колите във Враца, че бил по-евтин данъка. За данъците проверих - да, по-евтини са, и са равни с Ямболските. Но пък в София не съм видял бум на врачански номера...

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              vgeorgiev написа:
              dudulia написа:
              Ако човек помисли малко ще разбере,че няма нищо страшно. Поръчани са 1 130 000, което означава номера за около 565 000 МПС. Със сигурност МПС в България са повече от тази цифра. От тук следва, че едва ли ще сменят номерата на колите, а тези табели са за предстоящите за регистриране коли.
              Съгласен. Никъде не прочетох за подмяна на старите номера с нови. Гледам, че СА са на свършване. Скоро ще започнат да раздават сериите XA, XB, XK, XM, XH, XP, XC, XT и XX. Това са 90,000 номера и край - започват CB номерата.
              CA ...XX съм виждал. За другите не съм обърнал внимание. Но да - и аз очаквам скоро да пуснат СВ.Иначе - не бях забелязал досега, но в Ямбол има изключително малко регистрирани коли. На едно от последните места в България като брой регистрации, а иначе по брой жители е в по-предната половина от областите.Там има само следните серии: AA, AB, AK, AM, AH, BB, KK.
              Същото е положението в област Смолян: АС, АК, МС, СМ, АМ, АН, АР.А там населението е с 10 000 души по-малко, в сравнение с Ямбол (област).Може би заради разделечените населени места все повече родопчани се нуждаят от коли :D
              Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

              FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

              Коментар


                #8
                И защо по дяволите трябва да се прехврля едно макар и дребно производство или услуга го наречете в ръцете на чуждестранна фирма??? Работещо и печелившо предприятите ще затвори и печалбите ще отидат в чужди сметки, шибан народ!
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  Нали знаеш трябва да дадеш за да ти дадат ! Демек ще уредят хора от който могат да имат изгода след време
                  Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                  Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                  Коментар


                    #10
                    Малоумна работа, както и много други де.... Благородно завиждам на Василев, че си би камшика!
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      #11
                      veselin10 написа:
                      Малоумна работа, както и много други де.... Благородно завиждам на Василев, че си би камшика!
                      Предвид това, което има да става в Европа, след време всички ще му завиждаме!Не ми се говори

                      Коментар

                      Working...
                      X