Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как е правилно да се произнесе и напише модел на Рено

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Lane Staley написа:
    ОбъркАл си се, не съм интелигентен.
    Така е. Беше ирония, но не си я схванал, поради причината, която си посочил.
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #47
      Факт е, че правилното е Еспас, но защо в талона е Еспейс и то не от вчера ами още от моделите от преди 15г.В талона на Либрата също е Ланчия а не Ланча и още при много марки и модели е така. Вчера си купувах разни чарколяци от Рено и там също се използваше Еспейс, единствено само една госпожа му каза Еспас.П.С. Ланча Форума го пишат и така и така. Ланча Клуб България vs Ланчия Клуб България

      Коментар


        #48
        Е то заглавието на анкетата е: "Как е правилно да се произнесе...", а не как масово го произнасят.И все пак 23 човека са отговорили Еспейс. Хубаво би било да се аргументират.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #49
          Гласувах за Еспас. Не ,че знам как точно се произнася.
          първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
          Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
          Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

          Коментар


            #50
            style34 написа:
            Е то заглавието на анкетата е: "Как е правилно да се произнесе...", а не как масово го произнасят.И все пак 23 човека са отговорили Еспейс. Хубаво би било да се аргументират.
            За заглавието съм съгласен, но защо от някога е тръгнало така и то не само с Еспейс.

            Коментар

            Working...
            X