Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся данни за дъмпер komatsu, помощ :-)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся данни за дъмпер komatsu, помощ :-)

    Здравейте колеги,Цяла вечер се рових в интернет, за да намеря данни за този модел дъмпер Кomatsu HA 270-3, но не успях. Моля, за помощ! Интересува ме всякаква техническа информация относно този дъмпер, като най-вече техническите данни, като мощност, товароносимост, тегло и т.н.Ей това е "нещото" Линк
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    #2
    Използвай код за съкращаване, както е описано ТУК, или сайт за съкращаване, както е описано в същата тема.

    Коментар


      #3
      не че нещо но на табелката си пише това което те интересувапри нас има такова животно само че е терекс(носи товар колкото може да се качи в коша)и готиното е че ако тръгне да се обръща се обръща само коша(задната част)и няма никакви поражениядруса много яко,поради липса на каквото и да е окачване
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        #4
        Виж тук
        Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
        Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

        Коментар


          #5
          _жоро_ написа:
          Колега,това е челен товарач,а не дъмпер
          EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
          EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
          FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

          Коментар


            #6
            Нещо, сложна задачка ми се струва. :D
            FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

            Коментар


              #7
              Айде де колеги, никой ли не може да ми помогне
              FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

              Коментар


                #8
                TAIF написа:
                Айде де колеги, никой ли не може да ми помогне
                Колега, аз бих направил следното нещо: Пиша им директно на Кomatsu, и ги питам за всичко, което ме интересува. Бих им писал, че много се интересувам от купуване на нещото обаче се колебая и за това искам данните за да взема решение.Гарантирам ти, че дори и ще ти звъннат да ти кажат всичко, което те интересува.

                Коментар


                  #9
                  todorakiggg написа:
                  TAIF написа:
                  Айде де колеги, никой ли не може да ми помогне
                  Колега, аз бих направил следното нещо: Пиша им директно на Кomatsu, и ги питам за всичко, което ме интересува. Бих им писал, че много се интересувам от купуване на нещото обаче се колебая и за това искам данните за да взема решение.Гарантирам ти, че дори и ще ти звъннат да ти кажат всичко, което те интересува.
                  И това го пробвах, на едното място ми даде недоставена поща, на другото чакам отговор вече 2-ри, 3-ти ден
                  FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                  Коментар


                    #10
                    TAIF написа:
                    todorakiggg написа:
                    TAIF написа:
                    Айде де колеги, никой ли не може да ми помогне
                    Колега, аз бих направил следното нещо: Пиша им директно на Кomatsu, и ги питам за всичко, което ме интересува. Бих им писал, че много се интересувам от купуване на нещото обаче се колебая и за това искам данните за да взема решение.Гарантирам ти, че дори и ще ти звъннат да ти кажат всичко, което те интересува.
                    И това го пробвах, на едното място ми даде недоставена поща, на другото чакам отговор вече 2-ри, 3-ти ден
                    Пиши им директно до централата или намери представителства из големите европейски страни и на тях.Аз бих пробвал тук: http://www.komatsuamerica.com/contactили да звънна на "бай Киро", официално са посочени като представител в БГ. Komatsu - DistributorKIROV JSCO.Address: Okolovrasten pat, str. Suhodol 1362 Sofia BulgariaTelephone: (359) 2 933 08 37Fax: (359) 2 933 08 57Email: construction@kirov.netWeb: www.kirov.net

                    Коментар


                      #11
                      Колега търси бившите сервизни на Киров.Те биха могли до колкото могат да ти снесат информация.Един от тях работи сервизен в ТитанМашини,представители на Кейс в момента.Сервиза се намира в борса Слатина.Друг който би могъл да ти помогне в момента е началник сервиз на Волво строителни машини в Дружба2
                      EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                      EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                      FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                      Коментар

                      Working...
                      X