Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сексуалните маниаци да останат без автомобили

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сексуалните маниаци да останат без автомобили

    Това предлагат в Германия в новия пакет мерки за профилактика срещу подобни престъпления.Лицата, извършили престъпление на сексуална почва, да бъдат лишени от правото да притежават и управляват автомобил, след като излязат от затвора. Такова е едно от предложенията в нов законодателен проект в Германия, чиято цел е борба с подобен род насилие. С инициативата излезе политикът Волфаганг Босбах. Мнозина от престъпниците ползвали колите си за подготовка и осъществяване на пъклените си планове, бил основният му мотив.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    а стига бе ? а втора стъпка ,край на секса в колите
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      Бах му и тъпия шваба !!!!Ми да им забранят да обуват обувки, защото с тях отиват да извършват деянието, както и да обличат дрехи, защото под тях се прикриват, както и направо да вземат да ги кастрират или пък защо не да ги подлагат на операция за смяна на пола ?!?Поредното доказателство (след Хитлер, Фолксвагена и Трабанта) за множеството недоразумения при алеманите

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Бах му и тъпия шваба !!!!Ми да им забранят да обуват обувки, защото с тях отиват да извършват деянието, както и да обличат дрехи, защото под тях се прикриват, както и направо да вземат да ги кастрират или пък защо не да ги подлагат на операция за смяна на пола ?!?Поредното доказателство (след Хитлер, Фолксвагена и Трабанта) за множеството недоразумения при алеманите
        Не знам, но ако някой изнасили жена ти или дъщеря ти... не книжката, ми и пишката ще искаш да му отнемат.Но виж, идеята на колегата Immortal за накзание при подобен род деяние да е промяна на пола е просто гениална според мен!!! :D
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          Гледах на швабите с по-добро око Явно и при тях има деградета. Не мога да разбера логиката на горе посочения депутат ли е к’во ли е там. По-логично е да му резнат пишката отколкото да му резнат книжката... Може би са по-запалени шофьори отколкото е--чи та да ги "боли " повече
          VW Bora Variant 1.6 16V '01

          Коментар


            #6
            Смисълът на горния ми пост беше, че човек, извършил престъпление понася своето наказание, което е определено от съда в затвора, или на ел.стола (в ЕС няма такова де). Последващо ограничаване на правата на престъпника, който вече си е понесъл наказанието според мен е неправилно. Още повече пък, че не виждам връзка между извършването на престъпление (особено сексуално) и притежаването на автомобил. Той ако иска да повтори, може да на*бе съседката си и няма да му трябва автомобил. Нерде Ямбол (тука си е), нерде Стамбул...Пък това със смяната на пола наистина е хитро...как ли го измислих

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              Смисълът на горния ми пост беше, че човек, извършил престъпление понася своето наказание, което е определено от съда в затвора, или на ел.стола (в ЕС няма такова де). Последващо ограничаване на правата на престъпника, който вече си е понесъл наказанието според мен е неправилно. Още повече пък, че не виждам връзка между извършването на престъпление (особено сексуално) и притежаването на автомобил. Той ако иска да повтори, може да на*бе съседката си и няма да му трябва автомобил. Нерде Ямбол (тука си е), нерде Стамбул...Пък това със смяната на пола наистина е хитро...как ли го измислих
              Сега се сетих, че разни "неориентирани" ще почнат да злоупотребяват... Иска да си смени пола, няма пари, дай едно изнасилване... а’е готов.
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар


                #8
                А НЕ! Всимко може да пипат ама секса в колите да не пипат!!!То ще вземат да забранят и бирата и ние кво ше правиме!?!?Да излезним на протестен митинг - политиците не разбират от забавление в колите :D
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар

                Working...
                X