Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не мога да не се похваля!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Това е колко пъти е удряла прекъсвач. Тези 17 са нищо. Много е готина. Честито!
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #32
      Бррр. Супер е на вид, ама аз вече искам да се отърва от мойта 147. Трябва да ти е дълбок джоба да го караш това.Като я гледам даже управление на аудиото от волана няма.
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #33
        Макс обороти 8520 странно? Лъсква е много, късмет!
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #34
          Честито Явка ! Със здраве да я карате и много безаварийни километри да минете. Красавица е .
          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

          Коментар


            #35
            Благодаря на всичко за хубавите пожелания!Два дена се дупя по колата и много дреболии вкарах в ред. Даже и цд-то оправих днес. Още малко и ще сеъм доволен. Както казва един колега - вика: "с тебе си купуваме идеални кошници и по половин година се борим да ги направим коли..."Сега трябва да напазарувам поне две зимни гуми за отпред. Вероятно секънд хенд, че се поостъргах, а и още разходи ме чакат - еко такса, регистрация, ГО, масълце и филтри, по натам и ремъчета и ролки...
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #36
              Yavor написа:
              Благодаря на всичко за хубавите пожелания!Два дена се дупя по колата и много дреболии вкарах в ред. Даже и цд-то оправих днес. Още малко и ще сеъм доволен. Както казва един колега - вика: "с тебе си купуваме идеални кошници и по половин година се борим да ги направим коли..."Сега трябва да напазарувам поне две зимни гуми за отпред. Вероятно секънд хенд, че се поостъргах, а и още разходи ме чакат - еко такса, регистрация, ГО, масълце и филтри, по натам и ремъчета и ролки...
              Как го оправи СД-то? Че и който едвам чете дисковете много избирателно
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #37
                Честито и от мен колега карал съм такава Алфа огън е голям кеф беше то каквато и кола да има човек си е все в разход ама нали за това са парите да се въртят а най важното е да ти пълни душата много безаварийни километри и газ на музиката.
                Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                Коментар


                  #38
                  Явка, ами честито, страхотно изглежда. Много безавариини и попътен вятър на госпожата.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #39
                    infineon написа:
                    Yavor написа:
                    Благодаря на всичко за хубавите пожелания!Два дена се дупя по колата и много дреболии вкарах в ред. Даже и цд-то оправих днес. Още малко и ще сеъм доволен. Както казва един колега - вика: "с тебе си купуваме идеални кошници и по половин година се борим да ги направим коли..."Сега трябва да напазарувам поне две зимни гуми за отпред. Вероятно секънд хенд, че се поостъргах, а и още разходи ме чакат - еко такса, регистрация, ГО, масълце и филтри, по натам и ремъчета и ролки...
                    Как го оправи СД-то? Че и който едвам чете дисковете много избирателно
                    Моето не искаше да поема дисковете правилно - не влизаха докрай. Иначе си чете всичко, само супер надрани дискове се опъват...Поиграх си с механизма и започна да работи нормално.Иначе за четенето при тебе - опитай с почистване на оптиката. Ако не стане, за съжаление - трябва да се смени. Макар че вече са по 20-30тина лева.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #40
                      Yavor написа:
                      Благодаря на всичко за хубавите пожелания!Два дена се дупя по колата и много дреболии вкарах в ред. Даже и цд-то оправих днес. Още малко и ще сеъм доволен. Както казва един колега - вика: "с тебе си купуваме идеални кошници и по половин година се борим да ги направим коли..."Сега трябва да напазарувам поне две зимни гуми за отпред. Вероятно секънд хенд, че се поостъргах, а и още разходи ме чакат - еко такса, регистрация, ГО, масълце и филтри, по натам и ремъчета и ролки...
                      Честито!Ако и летните не са читави, по-добре всесезонни сложи щом ще се кара малко - поне няма да се занимаваш с гуми есен и пролет.
                      F31 BMW 320d

                      Коментар


                        #41
                        заслужава да се похвалиш, яка е
                        Всичко е за добро, но късно го разбираш.

                        Коментар


                          #42
                          Явка, наистина ако имаш затруднения със зимните гуми, вземи сложи сега една двойка KLEBER QUADRAXER отпред и пролетта още една отзад.Така спестяваш от смяна на гуми и джанти до края на живота на колата в теб, а от друга страна си имаш наистина кола със зимни гуми, които няма проблем да се кара и лятото.Аз лично имам опит с такива гуми и мога да потвърдя, че е много удачен вариант.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар

                          Working...
                          X