Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за оглед на една 147ца в Разград

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Освен всичко, което ти изброих по телефона, забелязахме и хубав теч от капака на клапаните (иначе маслото е с хубав, кехлибарен цвят ).
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      #17
      А на вкус пробва ли го ?
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #18
        S_BANKOV написа:
        А на вкус пробва ли го ?
        Размаза си го по пръста , па може и да го е пробвал .С Андро след това коментирахме факта , че искат на хората хилядарки , а не се напънат една гарнитура на главата на клапаните да сменят !!!
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #19
          Тц, само го подуших Основните забележки по колата са доста неугледен преден капак, с петна избиваща ръжда; ожулена на преден ляв калник, доста прясно, навярно като са я сваляли от автовоза, т.к. има още две-три драскотини от същата страна; сравнително твърд съединител; теч на масло от гарнитурата на капака на клапаните; счупен подлакътник; липсваща декоративна лайсна, от тези, които са под емблемата; самата емблема, естествено, е избледняла ... друго не ми направи впечатление, за краткия оглед.
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #20
            Аз съм имал случай, при който се обаждам на продавач, че на другия ден ще ида да видя колата.Сварвам я прашна, със спаднали гуми, без акумулатор, без крушки по фаровете."Автокъща" с 4-5 коли общо в един двор във Велико Търново.А вий искате гарнитури да ви сменят

            Коментар


              #21
              Immortal написа:
              Аз съм имал случай, при който се обаждам на продавач, че на другия ден ще ида да видя колата.Сварвам я прашна, със спаднали гуми, без акумулатор, без крушки по фаровете."Автокъща" с 4-5 коли общо в един двор във Велико Търново.А вий искате гарнитури да ви сменят
              Е....оня болярин имал 5 коли и ги продава , а па тоя е виден дилър на територията на ДелиормЪн .
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар

              Working...
              X