Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За кого определено няма да гласувате?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    kiro_of_the_day написа:
    Никога няма да гласувам за БОЛЕН Сидеров! Призовавам и Вас към разум и Ви моля да не го правите!
    Аз обичам да го наричам Болен Сигурнов. Ето и аз си признах, че няма да глаДувам за него - уф тези грешки в правописа...
    Immortal написа:
    А и досега не съм чул НИТО ЕДНА алтернатива от Волен на сегашното положение.
    Бившия главнокомандващ на българската армия генерал Петров е леко алтернатива но социолозите му изчисляват 1,5% популярност за сега, а и поноже е свестен и няма да работи за интересе на абсолютно никой от бизнеса - за това и никъде не му прават реклама.Пишете щото още не съм си харесал алтернатива и само знам за кого нямя да гласувам и трябва да се погрижим да има балотаж та поне от две злини само да избираме по-малката.
    rustson написа:
    Не мисля че е подходящо да се обсъждат такива мръсни теми в такъв хубав форум! И ми се струва по-добре да не пишем такива работи да не се окажем в новините в събота, редом с онея дето раздавали кебаПчета пред изборните комисии!
    Тогава аз предлагам в нула часа срещу деня за размисъл админите просто да заключат темата.
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #32
      Да я изтрият по-добре!!! Умърсихме си форумчето!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #33
        Та май наистина трябва да изчезне в деня за размисъл... май така беше по закон?
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #34
          Колеги който и да спечели нашето положение няма да се промени много , така или иначе :D Така ,че не му мислете много и не се тормозете за тези работи !Умните глави на Държавата мислят за нас народа :D
          Fiat Grande Punto

          Коментар


            #35
            Според мене най-интересното, което може да се случи, е Воленчо да стане президент Тогава от Европата ще ни разкатаят фамилията, щото наистина "нашто" момче се оака Хубаво почна всичко, ама се оказа фалстарт Не знам дали е болен, но поведението и постъпките му не са адекватни! Лицето на българския национализъм бива да се държи авторитетно и да излъчва възрожденско достолепие, а не като хапльо, да не кажа мъстия!Чувствам се националист и щом не сме узрели за национализъм, по-добре да не е днес! Бих гласувал за Воленчо, отново, но на парламентарни избори и то ако няма по-добра националистическа алтернатива!Забележителен е фактът, че има 1 лява, 2 десни и 4 "националистически" кандидатури (А ВМРО доколкото чух призовава към бойкот на изборите). На следващите избори 1, ама читава ПП- Пример за модерен национализъм е Пим Фортейн, дето го гръмнаха, който и ако е хомо, можеше да раздвижи хавата в Холандия, а оттам и останалия братски европейски мир Който не гласува, нема да псува
            Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

            Коментар


              #36
              Sko написа:
              Та май наистина трябва да изчезне в деня за размисъл... май така беше по закон?
              kato avtor na temata nqmam nishto protiv - no vse pak kazana duma hvurlen kamak - i da q blokirat pak e dostatuchno - ostavqm na adminite da reshat
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #37
                kiro_of_the_day написа:
                Никога няма да гласувам за БОЛЕН Сидеров! Призовавам и Вас към разум и Ви моля да не го правите!
                На 21 съм и не ми се живее в страна, където президент ще ми е болен човек като Волен Сидеров. Ако тоз луд стане президент не ми се мисли какво ще настане в страната, ако оцелеем през мандата му...............банкет ще вдигна. И с влизането в ЕС само тоз ми липсва. Аз съм за балотаж срещу Сидеров - тогава ще гласувам.

                Коментар


                  #38
                  Мисля, че вече темата трябва да се изтрие, днес е ден за размисъл!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар

                  Working...
                  X