Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За кого определено няма да гласувате?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За кого определено няма да гласувате?

    Аз малко нямам какво да правя и заминавам на среща на И. Калфин със студенти и понеже сега се замислих, че там сигурно ще му задават въпроси свързани с изборите се сетих и тук да пусна такава тема докато е актуално и докато не е станало късно. Не агитирам никого - за това и темата е такава - анти агитационна. Бих добавил към въпроса не само за кого, ами и защо?
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    #2
    Не мисля че е подходящо да се обсъждат такива мръсни теми в такъв хубав форум! И ми се струва по-добре да не пишем такива работи да не се окажем в новините в събота, редом с онея дето раздавали кебаПчета пред изборните комисии!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        За абсолютно никой.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          Никога няма да гласувам за БОЛЕН Сидеров! Призовавам и Вас към разум и Ви моля да не го правите!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            преди седмица ми изтече личната карта и май няма да мога да гласувам не,че е много фатално де! Иначе и аз бих изчакал 2-ри тур

            Коментар


              #7
              Има ли кебапче - Българина ще гласува правилно!Ако няма - изборите са обречени на провал! :DА за Б.Клинкерхофен съм съгласен! :D
              Fiat Grande Punto

              Коментар


                #8
                и аз със сигурност няма да гласувам за болния мозъккакто и за Седевчов
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Айде аз като се кандидатирам другия път ще гласувате за мене :P
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    И аз май ще изчакам 2ри тур,а ако Волен стигне там най-вероятно "ЗА" него!
                    Живота и свободата си заслужава този,който всеки ден се бори за тях.
                    Обичам Родината,мразя държавата!

                    Коментар


                      #11
                      iakudza написа:
                      И аз май ще изчакам 2ри тур,а ако Волен стигне там най-вероятно "ЗА" него!
                      не ми се искаше да пиша в тази тема ама айде моля те обясни ми защо "ЗА" него ще гласуваш?
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        fiat_love и kiro_of_the_day: пък ако се наложи ще се прежаля да гласувам и за црвения... ако дедето не мине на 2-ри тур...

                        Коментар


                          #13
                          Ето за кого със сигурност няма да гласувам..Само да поправя Киро - "Болен Лидеров" по му подхожда... Човека определено не е добре... Лошото е че няма свястна алтернатива на "Социалниот, каде щеше да ни опраи пенсиите".. (цитат от пенсионери на селски площад).
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                          http://forum.fiat-bg.org

                          Коментар


                            #14
                            Нито един от тези келемета нестава. Баси това ли са най-качествените хора за президент бе... има толкова интелигентни и сериозни хора в БГ достойни за държавен глава...Беронов ми простее, човек от старата генерация е, пишман седесар и мнооого дърт. Не се знае дали ще доживее мандата си.Първанов е върл и мазен комунист /а аз презирам и мразя комунисти/ + това той е предател и с цел да си осигури и този мандат, даде мандата за правителство на турска партия /тези също не по малко ги мразя/Останалите са хвани единия, удари другия. Еле Берон, този алчен откачалник пък е абониран за тия избори. /алчността му пролича във Вот на доверие/Знам че Волен нестава и той но ще гласувам за него. Поне от комунисти и турци в парламента ще се изчистим. За да се оправят нещата, явно трябва да се стигне до дъното с Волен и след това - отначало.

                            Коментар


                              #15
                              sehnsucht написа:
                              преди седмица ми изтече личната карта и май няма да мога да гласувам не,че е много фатално де! Иначе и аз бих изчакал 2-ри тур
                              Можеш да гласуваш,стига да искаш.Отиваш в полицията и те ти издават един документ с който можеш да отидеш и да си гласуваш.

                              Коментар

                              Working...
                              X