Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още един Фиат в семейството

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още един Фиат в семейството

    Здравейте Колеги Да се похваля и аз с още един Фиат в семейството дано да е на късмет купен набързо тук в Словения без много много да му мисля ама пък за цената от 400 евро мисла че е добре не е първа младост от 98г е тук таме ръждичката се показва стандарт за фиата по веждите на калниците праговете обаче са здрави тук таме и някоя дракотина по боята но за тези пари толкова а иначе малко за колата.Фиат Мареа седан сива отвътре одлично запазен салон доста удобни седалки в сравнение с Типото много ме дразни само радиото с касета ама ще го махам най вероятно Мотора за 1.8 16в много добре дърпа тихичко работи бе направо мърка на 190 000 нов съединител сменени ремъци и ролки нови свещи скоро нови гуми зимни аз трябва да сменя масло филтри и така нататък и да погледна спирачките понеже педала хваща най долу мисля че са отишли накладките понеже колата леко тресе при натискане и лампата на АБС свети .Поне засега всичко изглежда Ок и се надявам така да остане да и се покефя малко .А ето и малко снимкиДнес направих едно кръгче през един планински проход с остри завой и доста яко дърпа фиата а и много добре влиза в завой приятно съм изненадан е трябва да се смени термостата щото през целиа път си играеше стрелката при спускане без газ продълзително спускане температурата отиваша на нулата хахаха по равното на около 30,40 градуса а из баира като го понатисна на 90 предполагам от термостата е няма от какво друго.А ето и няколко снимки от купето че снощи беше тъмно и телефона го няма никаде по тъмното
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Честито и много безаварийни! Лично аз фиат с ръжда не съм виждал наживо. Може би е правен нещо. Изглежда добре на снимките които си дал
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      За тия пари и аз бих го взел Честито, корав мотор е тоз 1.8.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Предвид цената и годината, не може да си сбъркал Дреболии не може да няма! Щом вида е сносен, салона е ок и мотора мърка, другото с любов и малко парички се стяга. Да ти е честита и да ти доставя удоволствие всеки ден!
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          tyson написа:
          Честито и много безаварийни! Лично аз фиат с ръжда не съм виждал наживо. Може би е правен нещо. Изглежда добре на снимките които си дал
          Като цяло е добре има само по веждите на калниците долу се вижда да е тръгнала ръжда иначе прагове здрави и предния капак много е точкован от камачетата през зимата дето ги солат по пътищата но тва са козметични ремонти а мотора мърка направо се не чува дори и на високи обороти дано се държи и занапред така .
          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

          Коментар


            #6
            Yavor написа:
            Предвид цената и годината, не може да си сбъркал Дреболии не може да няма! Щом вида е сносен, салона е ок и мотора мърка, другото с любов и малко парички се стяга. Да ти е честита и да ти доставя удоволствие всеки ден!
            Така е напълно съм съгласен днес качих някоя и друга снимка от салона доста си е добре и тва онова като се постегне и някои и друг чарк заменя и би трябвало да е Ок Благодаря на всички за пожеланията
            Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

            Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
            Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

            Коментар


              #7
              Честито !Пътешествай и си свиркай !По моята кола лак не остана , ама не ми дреме !Наточените коли да си седят по гаражите .
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #8
                Честито колега със здраве да си я караш.Много добре изглежда и да не забравяме,че лош ФИАТ няма има хубав и по-хубав.
                STILO-2003-115 HP-JTD Power
                Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

                Коментар

                Working...
                X