Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за оглед на 147-ица в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    la squadra azzurra написа:
    Е, аз всъщност оборудвах един приятел от форума. Следваме общоприетия принцип от Фиат на Алфа Пък на мен ми стигат 159-ката и дрътия Спринт 86-та.
    Аз си мечтая отдавна да си взема една дъръофелница да си я чопля -Спринт или Жулиета или нещо от сорта. Просто за да спася една класика. И да и дам нов живот евентуално. Ама засега ще ми идва в повече финансово. Иначе имаше два спринта по за няма два бона в алфа форума, бях си харесал единия...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      Тези от Алфа форума не са в много добро състояние. Имали са удари и проблеми по моторите. Не малко хора са ги гледали. Колегата la squadra azzurra ми е интересно кой Спринт си е харесал Иначе и аз мечтая някой ден да имам помещение и финанси и да си ровичкам по някоя класика...
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #18
        RoMeO_156_GTA написа:
        Тези от Алфа форума не са в много добро състояние. Имали са удари и проблеми по моторите. Не малко хора са ги гледали. Колегата la squadra azzurra ми е интересно кой Спринт си е харесал Иначе и аз мечтая някой ден да имам помещение и финанси и да си ровичкам по някоя класика...
        Ей го на И вече направо отиваме в темата за "класиките" и реставрирането
        Прикачени файлове
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
        Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
        Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

        Коментар


          #19
          la squadra azzurra написа:
          Ей го на И вече направо отиваме в темата за "класиките" и реставрирането
          Е че той слънце Заслужава си една хубава реставрация и консервиране. Дано няма изненади на скрити места.Пускам една тема за мотивация, макар този да се оказа със скрити изненади... http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=4882.0
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #20
            la squadra azzurra написа:
            Пък на мен ми стигат 159-ката и дрътия Спринт 86-та.
            Ти па кога я взе тая 159-ка!!!???!!! Искам да я видя!!!!
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #21
              la squadra azzurra написа:
              RoMeO_156_GTA написа:
              Тези от Алфа форума не са в много добро състояние. Имали са удари и проблеми по моторите. Не малко хора са ги гледали. Колегата la squadra azzurra ми е интересно кой Спринт си е харесал Иначе и аз мечтая някой ден да имам помещение и финанси и да си ровичкам по някоя класика...
              Ей го на И вече направо отиваме в темата за "класиките" и реставрирането
              Еййй, накара ме да завиждам!Една от мечтите ми от детството, когато най страхотната кола виждна от мен на живо беше един Форд Таурус на комшията тираджия...
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #22
                donnna написа:
                la squadra azzurra написа:
                Пък на мен ми стигат 159-ката и дрътия Спринт 86-та.
                Ти па кога я взе тая 159-ка!!!???!!! Искам да я видя!!!!
                Куни, да не се разочароваш само. Според мен, 159-ките са основно за гледане отвън. Италианско отвън, немско отвътре - нещо такова се е получило
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                Коментар


                  #23
                  la squadra azzurra написа:
                  donnna написа:
                  la squadra azzurra написа:
                  Пък на мен ми стигат 159-ката и дрътия Спринт 86-та.
                  Ти па кога я взе тая 159-ка!!!???!!! Искам да я видя!!!!
                  Куни, да не се разочароваш само. Според мен, 159-ките са основно за гледане отвън. Италианско отвън, немско отвътре - нещо такова се е получило
                  Мда и аз много харесвах 159 докато не седнах вътре за повечко време и не се повозих. Няма грам усещане за елеганстност вътре.

                  Коментар


                    #24
                    Мда и аз по същата причина чакам 169-ката да я пуснат за Европа
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #25
                      S_BANKOV написа:
                      Мда и аз по същата причина чакам 169-ката да я пуснат за Европа
                      Аз купих друго докато дойде

                      Коментар

                      Working...
                      X