Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за оглед на 147-ица в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба за оглед на 147-ица в Пловдив

    Това е колата http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...095&f1=details По-скоро е в комплекса от автокъщи, накрая на Пловдивско шосе към с. Труд. Ако някой му се занимава съботно-неделно да я погледне ще бъда благодарен.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    #2
    Скоро обикалях всичко там, имай предвид, че цената на табела е доста нагоре.И явно има интерес към колата, защото 1 път вече са и вдигнали цената.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Аз като си купувах Алфата се опитаха да ми приложат тоя номер с различните цени.Цената на място била началната, а цената в интернет била с коментара и едва ли не това е минимума....Свалиха още 10% при вида на парите!!!Спокойно можеш да я купиш за 4000лв., да не казвам и по-малко

      Коментар


        #4
        И аз си мисля, че опитва нещо такова. Няма да се учудя, ако на джама е надраскал 4999 лв.
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
        Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
        Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

        Коментар


          #5
          Хаха, аз ходих днеска да я търся, ама не можах да видя автокъщата и имах среща в Пловдив, та след 15 минутно въртяне там изчезнах. В сряда ще ходя да я гледам ако си седи... Макар че по принцип искам бензинова за жената.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Колата днес я видях.Много е добра, свежа и двигателя мърка!Ние не я одобрихме защото съединителя е доста твърд, но не толкова колкото на моята...Но госпожата иска с много мек съединител! А предпочитам и бензинка за нея. Иначе салона е супер, отвън също. Не видях следи от удари. Има отлични зимни гуми. Човека каза че за 3600 ще я даде, вероятно и надолу, това беше на първо четене.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Как са вибрациите на празен ход ?115ка е като гледам.Кара ли я ?ASR или VDC ?
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Не, не можах да я карам - твърдия съединител прекрати огледа и ме задърпа половинката на другаде.На празен ход е много спокойна, поне доколкото усетих, не се чува тракане на маховик, скоростите влизат лесно.За АСР и ВДЦ не погледнах...Има още една в същата автокъща - двуврата, сребриста, също дизел - с мултиволан - Емо само за тебе!Вероятно днес ще я пуснат - нямаше цена още. Нея не я палих, но изглеждаше също много свежа!P.S. Ето я: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4n7k4kКАто гледам каква цена й е сложил - под 3500 ще я даде!Но за нея нямам впечатление, освен отвън.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Yavor написа:
                  Ние не я одобрихме защото съединителя е доста твърд, но не толкова колкото на моята...Но госпожата иска с много мек съединител!
                  Тази в Разград аз лично бих я карал с такъв съединител, но не знам една жена в града как би се справяла!
                  I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                  Коментар


                    #10
                    Yavor написа:
                    Колата днес я видях.Много е добра, свежа и двигателя мърка!Ние не я одобрихме защото съединителя е доста твърд, но не толкова колкото на моята...Но госпожата иска с много мек съединител! А предпочитам и бензинка за нея. Иначе салона е супер, отвън също. Не видях следи от удари. Има отлични зимни гуми. Човека каза че за 3600 ще я даде, вероятно и надолу, това беше на първо четене.
                    Край, достатъчно! Утре отивам да я взимам Емо, стой далече, за тебе другата
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                    Коментар


                      #11
                      Който превари, парите са в джоба от много време п.с. шегувам се
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        И двете обяви са изтрити, да не сте се оборудвали и двамата Редно е да се похвалите официално
                        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Хм, колегата от Бургас, ясно... Оборудвал се е. За Емо не знам, мълчи като комунист
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Не търся за мен, но едната я взеха под носа ни :@ Много бързи тия майни бе ......
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Е, аз всъщност оборудвах един приятел от форума. Следваме общоприетия принцип от Фиат на Алфа Пък на мен ми стигат 159-ката и дрътия Спринт 86-та.
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                              Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                              Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                              Коментар

                              Working...
                              X