Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се прави адр. рег-я и къде е Бюрото по труда-Слатина?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде се прави адр. рег-я и къде е Бюрото по труда-Слатина?

    Здравейте,искам да попитам в Слатина, къде точно мога да отида да си направя смяна на адресна регистрация, и също така за адрес на Бюрото по труда, и дали имат филиал в Слатина?Мерси.
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    #2
    Адресът на Бюрото по труда за квартал "Христо Смирненски" е:- кв. Младост - 4, административната сграда срещу блок 465, ТУК, Street ViewИ си оправи заглавието, моля! В този вид изобщо не е ясно и описателно за какво точно ще се говори в темата.

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Адресът на Бюрото по труда за квартал "Христо Смирненски" е:- кв. Младост - 4, административната сграда срещу блок 465, ТУК, Street ViewИ си оправи заглавието, моля! В този вид изобщо не е ясно и описателно за какво точно ще се говори в темата.
      Надявам се, че така е добре заглавието.Да разбирам, че в тази сграда, мога да се регистрирам в Бюрото по Труда, и да си пусна заявление за адресна регистрация?Мерси.
      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

      ...E90..incoming..!!

      Коментар


        #4
        Не заявлението за адресна регистрация ще си го пуснеш в общината.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Адресната регистрация - в община Слатина: София, бул. Шипченски проход 67, входа е откъм гърба на сградата

          Коментар


            #6
            loop написа:
            Надявам се, че така е добре заглавието.
            Супер е. Много готино си го измислил. Сякаш аз съм го писал... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              loop написа:
              Надявам се, че така е добре заглавието.
              Супер е. Много готино си го измислил. Сякаш аз съм го писал... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
              Комшии мерси
              xaerial написа:
              Адресната регистрация - в община Слатина: София, бул. Шипченски проход 67, входа е откъм гърба на сградата
              Срещу спирката на трамвай 20, ако не се лъжа, след БАН?Мерси много на всички отзовали се, и скоро ме очаквайте по срещите!
              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

              ...E90..incoming..!!

              Коментар


                #8
                Всъщност е точно на спрката на БАН, пред СЕМ.Ако идваш от Румънското - в момента в който подминеш ЕКО-то отляво - слизаш от трамвая, връщаш се 27 метра и влизаш под знамената и от там - наляво.Street View

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Всъщност е точно на спрката на БАН, пред СЕМ.Ако идваш от Румънското - в момента в който подминеш ЕКО-то отляво - слизаш от трамвая, връщаш се 27 метра и влизаш под знамената и от там - наляво.Street View
                  Оги, плашиш ме
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Не машина, а човек !!!

                    Коментар

                    Working...
                    X