Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за оглед на кола в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    S_BANKOV написа:
    колата е с плочка
    Т.е. с обикновена газова ли имаш предвид?Както вече писах - това не ми е приоритет изобщо.Тъкмо като е с калпава газова няма да ми е съвестно да я махна Аааа, колеги, само да не отидете десет човека, че ще й се дигне цената Ключаря вече ходи сутринта, ама не е успял да провери съединителя, което ми е най важно!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      Мда, на една от снимките много ясно се вижда ключа с който е газовата съединителя е хидравличен така че спокойно, ако е наред трябва да е мек.Абе ще те видим, като усетиш благината наречена пропан бутан.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #18
        S_BANKOV написа:
        Мда, на една от снимките много ясно се вижда ключа с който е газовата съединителя е хидравличен така че спокойно, ако е наред трябва да е мек.Абе ще те видим, като усетиш благината наречена пропан бутан.
        Аз на пропан-бутан имам доста години стаж, така че съм наясно. Та затова го и недолюбвам.Макар че тази кола ще се кара в такъв режим че благината може и да не се усеща.Представи си само - палене - 1км - гасене - палене след 2 часа - 2км - гасене и т.н.Нали се сещаш че като е студена гори колкото на бензин ( в пари).А съединителя и на 156цата е хидравличен, ама е далече от мек
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #19
          Ми при такива дестинации аз бих инвестирал в обувки, не в кола между другото показах белисимата на една колежка дето си търси кола и мисля че я вкарах в много дълбок размисъл, пък ще видим.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #20
            S_BANKOV написа:
            Ми при такива дестинации аз бих инвестирал в обувки, не в кола между другото показах белисимата на една колежка дето си търси кола и мисля че я вкарах в много дълбок размисъл, пък ще видим.
            Абе не е много дамска кола да ти кажа...Съединителя е по твърдичък, дзела е по-шумничък, няма просвет мног назад, особено с тия затъмнени стъкла. Моята жена отказва да я кара - не иска да паркира с нея - много съм щял да буча после
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #21
              Абе ако ще и Лупо да е, сложи и един парктроник на жената.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #22
                Явка в момента не съм си в къщи (Банкя) но в петък или събота ще си пътувам към вкъщи и ОБЕЩАВАМ да отида и да я огледам и ще ти пиша какво и е състоянието
                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                Коментар

                Working...
                X