Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дъската за рязане - с екран и интернет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дъската за рязане - с екран и интернет

    http://it.dir.bg/news.php?id=15312516Разделът е за АВТОНОВИНИ. За втори път ти правя подобна забележка в рамките на един ден. Местя темата. ogi28b
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Чудят се вече какво да измислят.
    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

    Коментар


      #3
      Само, който не експериментира в кухнята няма да види ползата от подобно устройство. Аз съм качил на жената една програма с рецепти на лаптопа и доста често го виждам на барплота.
      Няма начин да няма начин!

      Коментар


        #4
        А има ли опцията при повишено ниво на писъци да се свързва със 112 и да съобщава адреса и инфо за отрязани пръсти
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Как се мие това чудо?
          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
          BMW X3 3.0D Aut

          Коментар


            #6
            Ще се появят драскотини при всички случаи, а драскотини върху екран ме побъркват. Няма да си я купя.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #7
              nikolovvd написа:
              .... Аз съм качил на жената една програма с рецепти на лаптопа и доста често го виждам на барплота.
              късметлия казвам го с най - добри чувства Иначе style34 за драскането няма проблем. Ако е хубаво закалено стъкло от нож не може да се надраска. Не си ли гледал как дерът екрани на телефони с разни ключове, канцеларски ножчета и ножици. За драскотина трябва нещо доста по твърдо, пясък примерно ... не знам как стой въпросът с керамичните ножове.
              Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
              182A4.000 IAW49F
              LPG - Lovato EasyFast
              ----------------------------
              "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

              Коментар


                #8
                Рекламите съм ги гледал, ама после по форумите си чукат главите що не са сложили притектор. Винаги се появяват поне микро драскотини, неизбежно е.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #9
                  Е нормално, това е от буклиците и прашинките по джобовете на народа. Няма човек ползвал си телефона на плажа и не направил поне 1 драскотина.Иначе в чисто идеални условия наистина не може да се надраска от метаол. А от всякакъв вид твърди прахови частици за това и ревът но това е офтопик де
                  Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                  182A4.000 IAW49F
                  LPG - Lovato EasyFast
                  ----------------------------
                  "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                  Коментар

                  Working...
                  X