Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ураааааааааааа - предпоследни сме!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е добре де... ама трябва ли да се пише колко били слаби и т.н.Не е все едно един ден да си с самочувствието че играеш в един от най-добрите български отбори а на следващия ден да знаеш че играеш не за друг, ами за България...Парите си ги заслужават. Приблизително 4.5 пъти се увеличи бюджета на отбора за тази година.
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #17
      Mazgarev написа:
      Е добре де... ама трябва ли да се пише колко били слаби и т.н.Не е все едно един ден да си с самочувствието че играеш в един от най-добрите български отбори а на следващия ден да знаеш че играеш не за друг, ами за България...Парите си ги заслужават. Приблизително 4.5 пъти се увеличи бюджета на отбора за тази година.
      Той този увеличения бюджет няма да отиде за отбора, не бой се...като слушах интервютата на Батков как давал лични средства последните 2 години за Левски Сега съм сигурен че ще си ги вземе в пъти повече, въпреки че се съмнявам да е дал изобщо нещо...
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #18
        Sven написа:
        Истината е, че червените са единствения отбор стигал до полуфинал в най-престижния турнир. КЕШ и шампионска лига са едно и също.
        Колега още веднъж си направи справка (без да омаловажавам успеха на цска) колко ,мача са играли за този полуфинал и с какви отбори !!!нека да спрем да сравняваме Гунди и Стоичков ! Добре е да си спомняме за миналото ,ама нека живем в настоящето !p.s. каква ли тема ще има ако дай боже Левски завърши с 2 или 3 точки групата Да не забравяме ,че още нямаме вкаран гол в Бг първенството
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #19
          ...

          Коментар


            #20
            е може да си настинал или да не си спомяш много добре мача с Барселона,в който Стоичков вкара гол от центъра заради такива неща не бива да спорите и да говорите ,само за спортта :мача е от 89-а година и е полуфинал за КНК а цесека се доближиха и те до 5-ца ,добре че стоичков е играч !Все пак добре е ,след като си привърженик на цска ,да ги знаеш тия работи [/url]
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #21
              ...

              Коментар


                #22
                Sven написа:
                Да грешката е моя , през 1989 при мача с барса е КНК и чак такъв резил с 5 не отнася ЦСКА а пада с 4:2 и 1:2 Всъщност за КЕШ (преименуван на Шампионска Лига) ЦСКА достига не един, а два пулофинала и не защото Стоичков е играч, а защото ЦСКА е велик отбор
                Колега, че КЕШ е преименуван на Шампионска лига и че единия турнир е правоприемник и наследник на другия е вярно. Но приликите свършват дотук!!! За да се каже, че КЕШ и Шампионска лига са едно и също - трябва да не живеш на тази планета! Под едно и също имам предвид формата на провеждането им и силата на отборите, които играят в тези турнири. Разликата е от земята до небето.
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #23
                  Айде тогава чакаме полуфинала на Левски!
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #24
                    Mazgarev написа:
                    и да тръгнеш да говориш против хората, които за чест и слава играят е просто недопустимо!
                    Kakва чест? И на мен да ми плащат толкова и аз ще ритам...и със сигурност никой от тях не е отишъл да играе за чест...виж за слава може, но само защото тая слава ще му донесе повече трансфери и повече кинти
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #25
                      Слав написа:
                      Mazgarev написа:
                      и да тръгнеш да говориш против хората, които за чест и слава играят е просто недопустимо!
                      Kakва чест? И на мен да ми плащат толкова и аз ще ритам...и със сигурност никой от тях не е отишъл да играе за чест...виж за слава може, но само защото тая слава ще му донесе повече трансфери и повече кинти
                      връзвам бас ,че не можеш да изкараш и едно полувреме в мач на В -група ,пък камо ли срещу отбор от А група ,за Челси и Барса не ми се мисли
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар

                      Working...
                      X