Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ураааааааааааа - предпоследни сме!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ураааааааааааа - предпоследни сме!!!

    След поредната героична борба на нашия евробоец - Левски - сме предпоследни, т.е. 31-ви от 32 възможни в титаничната битка, наречена "Шампионска лига". Тук е момента да си призная, че наистина не ме бива във футболните прогнози. Аз предположих твърдо последно място за нашия участник и сгреших, за което наистина много се радвам... Все пак, гордост е да си предпоследен!!!Това, което наистина ме дразни, е, че когато снощи Динамо загубиха с 3:0, коментаторите се скъсаха да обясняват колко смешен и нещастен отбор е Динамо и как няма място там, а, когато днес Левски загубиха с 2:0, същите тия коментатори заявиха колко велик тим е Левски и как е имал положения и едва ли не, не е спечелил. А простата аритметика казва, че Динамо е с 10 гола пасив, а Левски, с 9, при три срещи. Айде, дайте да си изравниме стандартите и когато наричаме Динамо "некадърници", да съберем смелост и да наречем и "Левски" некадърници...Не, не скачайте отгоре ми, не съм ЦСКА-р, българин съм и виждам какво се случва.За щастие, догодина в Италия няма да има проблеми и недоразумения в Шампионската лига няма да има. Много се радвам за това!!!Да кажа сега и защо ме дразни участието на нашия "евробоец" - защото съм принуден да гледам пряко мачовете на един ужасно слаб отбор, вместо по същото време да наблюдавам някой наистина стойностен мач, игран от хора, които знаят по каква работа са ги пуснали по телевизора)))))
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    #2
    и какъв е смисъла от горенаписаното ???? дай му на българина да плюе и говори ,на него никога нищо не му стига ,Рила му ниска ,Искъро му е плитък ,Държавата му черна също като морето ,веченият песимист,вечно за нещо да мрънКЯ ,вечно в чуждата паница и вечно с чуждата лъжица !!ей това много ме дразни ,ако ще и цескар да си и локомотивец и дори заклет левскар ,Батето Славков няколко пъти го е казал и сега е удобен момент да го цитирам : ........
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      Мдам, Левски прецакаха шампионската лига, вместо да гледаме Чесли Барса гледаме Вердер Левски...А това че са последни а коментаторите ги хвалят ще ти кажа, че там в бтв всичките са Левскари.Какво очакваш?
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Абе то бива, бива, бива цесекарска злоба...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Алоо по добре лъскавата обстановка на шампионската титпа при Левски / Барса От колкото чорбарските позори от третокласни отбори на селски стадион....не мерси

          Коментар


            #6
            sachma написа:
            Мдам, Левски прецакаха шампионската лига, вместо да гледаме Чесли Барса гледаме Вердер Левски...А това че са последни а коментаторите ги хвалят ще ти кажа, че там в бтв всичките са Левскари.Какво очакваш?
            Пич телевизора ти само на БТВ ли може да работи. Като не ти се гледа Левски има SKY SPORTS.
            Punto SX 1.1 55

            Коментар


              #7
              Punto SX написа:
              sachma написа:
              Мдам, Левски прецакаха шампионската лига, вместо да гледаме Чесли Барса гледаме Вердер Левски...А това че са последни а коментаторите ги хвалят ще ти кажа, че там в бтв всичките са Левскари.Какво очакваш?
              Пич телевизора ти само на БТВ ли може да работи. Като не ти се гледа Левски има SKY SPORTS.
              Ама няма кабелна
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                Брей... усти широки сте имали...ма то си е така... чорбата си е чорба каквото и да става...И да не си такъв, мой човек, по душа... си такъв по манталитет!
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  ...

                  Коментар


                    #10
                    Sven написа:
                    ...КЕШ и шампионска лига са едно и също...
                    Сега остава да кажеш и че пикането и е..... то доставят еднакво удоволствие....А иначе ако я нямаше цска - сигурно и земята щеше да спре да се върти според теб, А?
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      Коментар


                        #12
                        Sven написа:
                        .....................
                        Ок!
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          Mazgarev написа:
                          Брей... усти широки сте имали...ма то си е така... чорбата си е чорба каквото и да става...И да не си такъв, мой човек, по душа... си такъв по манталитет!
                          Нещо не се усетих...за мен ли става въпрос???
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #14
                            sachma написа:
                            Mazgarev написа:
                            Брей... усти широки сте имали...ма то си е така... чорбата си е чорба каквото и да става...И да не си такъв, мой човек, по душа... си такъв по манталитет!
                            Нещо не се усетих...за мен ли става въпрос???
                            Относно колегата, пуснал първия пост.Като толко знае да излезе сам на терена да играе! Ееей много се дразня.... То от вкъщи с бирата и чипса само дебелак може да се стане... и да тръгнеш да говориш против хората, които за чест и слава играят е просто недопустимо!
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар


                              #15
                              Е,да де, ама според мен за чест и слава отдавна не играят, все по някой лев ша им пада Сега сериозно-мисля че с оглед на групата не бива да се очаква кой знае какво, все пак вземете селекциите на отборите...Това е като селекцията да Бешикташ и ЦСКА-20 милиона срещу има-няма петстотин хиляди евро...ми нормално е че падаме, не мислите ли?За добър отбор трябват пари, това е!
                              N.Y. State of Mind

                              Коментар

                              Working...
                              X