Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Осигуровки като самоосигуряващ се- къде

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Осигуровки като самоосигуряващ се- къде

    Интересува ме къде се плащат осигоровки за самоосигуряващи се?Също така за заден период (6 месеца) може ли да се плащат?
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    #2
    Във всяка банка става.Само пари да имаш - и за 6 години назад може

    Коментар


      #3
      Аз си мислех за НОИ или общината ..
      Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
      Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

      Коментар


        #4
        http://www.nap.bg/page?id=292
        Един за всички, всички за мен

        Коментар


          #5
          осигоровки

          Аз лично ги плащам в НАП в ж.кСлатина и там ми се струва,че най бързо става :D
          FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
          FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
          FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

          Коментар


            #6
            В НАП се плащат ! Обикновено във всеки офис на обслужване има клон на банка , а в самите приемни има образци на вносните бележки .При внасянето на осигуровките трябва да се попълни декларация 1 и два протокола № 5 .На единият протокол се записва входящият номер от служителката , която е приела документите.Може и по електронен път с електронен подпис да се подават .
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              Благодаря на всички.
              Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
              Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

              Коментар


                #8
                За да не пускам нова тема ,ще ползвам тази. Та имах няколко месеца с неплатени осигуровки /бях безработен/. Сега имах възможност и ги платих /в една банка / и вече мина седмица ,но все още при проверка в сайта на НАП ми изписват ,че съм с прекъснати права.Та чудя се какво става ,нещо не съм свършил както трябва или бързам и нещата стават по бавно .

                Коментар


                  #9
                  Бавно ги отчитат в сайта, може да отнеме и месец. Ако ти е спешно отиваш в НАП, и им искаш документ че си осигурен. Точно как се казваше съм забравил, преди 5-6 години беше. Много добре се сещам обаче, че е със зелен печат, което е характерно за този документ.
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X