Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брой места възрастни и деца?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Абе аз че мога мога, еър беци няма, всичко е спряно, не им вярвам на тия чували аз. Че е стегнат стегнат и дори не може да си помисли да бяга. Обаче въпроса е дали е законно.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #17
      S_BANKOV написа:
      Абе аз че мога мога, еър беци няма, всичко е спряно, не им вярвам на тия чували аз. Че е стегнат стегнат и дори не може да си помисли да бяга. Обаче въпроса е дали е законно.
      Закона не съм чел, но са ме спирали няколко пъти с големия така и не са ми правили проблем (може да е въпрос на тълкуване от фуражките)

      Коментар


        #18
        Тц, не може да го возиш отпред!http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=44873
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #19
          M5kov написа:
          Тц, не може да го возиш отпред!http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=44873
          Тцъ ама може, значи. Чл. 133. (1) (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) Забранява се превозването на по-голям брой пътници от определения в свидетелството за регистрация на моторното превозно средство.(2) (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) Превозването на деца до 12-годишна възраст е забранено на задната седалка на мотоциклет или мотопед и на предната седалка на лек автомобил, освен ако за детето е поставена допълнителна специална седалка.Намерих го, там е отговора на твоя въпрос.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #20
            Не знам колко може да му се вярва на това, понеже е от 2007, но така или иначе няма да ми се налага да го тествам.Не си представям, как отзад ще се поберат 2 столчета + 2ма възрастни.С кошчетата (те са по-тесни) на два пъти го правихме този номер и хич не е комфортно за възрастните.Иначе по твоя въпрос, пак ми се струва несигурна работата
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #21
              Промениха закона за возенето на деца. Отпред може само в кошница (бебенце, съвсем малко) обърната на обратно. Другите варианти не са допустими. Аз и тогава не бих го возил отпред - на задната седалка му е мястото на детето, вързано с колан. И със столче докато не направи килограмите и годините (комплект заедно).
              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

              Коментар


                #22
                Може отпред,но ако има еърбег,то той трябва да бъде изключен.Ако може де

                Коментар

                Working...
                X