Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

препоръка за навигация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    препоръка за навигация

    Здрасти колеги, каква навигация ще ми препоръчате за 100-150 лв?Не съм много запознат с навигациите, но разгледах в нета и тая на външен вид ми харесва.

    #2
    аз преди време взех един привилег ,отключена с инсталирани последни карти с IGO (след 1-2 години ще трябва да добавиш нови карти)ето ги по на сметка :http://www.erabg.com/products/view/category/38/
    типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
    хюндай акцент 1.5 CNG
    киа каренс +метан

    Коментар


      #3
      Вземи се една китайка с Win CE.Поне 5 инча,по добре 7 и поне 128 рам.Можеш да прегледаш и последните няколко страници на тази тема-http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=32449
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        След прочетеното, везните клонят към някоя китайска навигация, с картите на томтом.Предполагам за тези пари всичките са горе-долу еднакви като качества, ако не е така, предложете марка/модел.Поздрави

        Коментар


          #5
          Botev666 написа:
          След прочетеното, везните клонят към някоя китайска навигация, с картите на томтом.Предполагам за тези пари всичките са горе-долу еднакви като качества, ако не е така, предложете марка/модел.Поздрави
          Доколкото съм запознат повечето казват и предпочитат Навтек картите,но все пак можеш да си ги сменяш и сам да решиш кое ти допада.Принципно сфтуера и картите могат да са на различни производители.Ако не ти се дават много пари и не искаш да има гаранция си вземи някоя китайка от Продавалника.Ако държиш да имаш гаранция се разрови из сайтовете или маркетите за техника.Освен гаранцията,някои модели се предлагат и с безплатни ъпдейти на картите за определен период. Други пък нямат ъпдейти и ако решиш да слагаш актуални карти ,пак сменяш софта. В сайтовете се предлагат с възможно най-новите карти и често са със по няколко различни софтуера(Иго, Сиджик,Гармин).
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар

          Working...
          X