Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

питане към женените колеги ? ;)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колкото по-оригинално го измислиш, толкова по-забавно. Питай булката си, може да измислите нещо двамата. Успех и после непременно да разкажеш!

    Коментар


      #17
      колега, набери малко кураж и да не ти пука, дори да ти откажат.Аз имах такава ситуация:С бъдещата ми (сегашна) жена сме студенти в друг град и от няколко месеца вече живеем заедно. Техните обаче нищо не подозират, виждали са ме само 1-2 пъти и си мислят че съм само колега. Не сме се крили, просто се оженихме много набързо...(и това се случва).Когато решихме да се "взимаме", отиваме двамата у тях, аз с един букет рози за майка й...Жена ми им каза че трябва да си поговорим и ми дава думата ..."Ние сме решили да се женим" - смотолевих аз.Хорицата им дойде като гръм от ясно небе. Да поясня, че тогава жената беше на 22, а аз на 27. Те дори не ме познаваха. Отговорът естествено беше "НЕ !!!!!" (аз на тяхно място при тази ситуация също бих казал НЕ). Аз обаче вече набрах смелост и продължих:"Вижте сега, ние не ви питаме, ние само ви уведомяваме. Ако искате да правим свадба без вас- както си решите"... след което ни изпратиха да пием по кафе някъде за да си помислят (?!?!). Като се върнахме, отговорът беше: "ми каквото сте си решили... айде целувайте ръка".Така че както се казва: "миг невнимание... и после цял живот женен"

      Коментар


        #18
        какво да ти кажа..

        Успех човеко...аз нямам опит с това...ама си мисля , че ако пича(бащата) кара Фиат-ка, имаш по-големи шансове.. :D :D :D :D
        Punto 1.1 55S

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          колега, набери малко кураж и да не ти пука, дори да ти откажат.Аз имах такава ситуация:С бъдещата ми (сегашна) жена сме студенти в друг град и от няколко месеца вече живеем заедно. Техните обаче нищо не подозират, виждали са ме само 1-2 пъти и си мислят че съм само колега. Не сме се крили, просто се оженихме много набързо...(и това се случва).Когато решихме да се "взимаме", отиваме двамата у тях, аз с един букет рози за майка й...Жена ми им каза че трябва да си поговорим и ми дава думата ..."Ние сме решили да се женим" - смотолевих аз.Хорицата им дойде като гръм от ясно небе. Да поясня, че тогава жената беше на 22, а аз на 27. Те дори не ме познаваха. Отговорът естествено беше "НЕ !!!!!" (аз на тяхно място при тази ситуация също бих казал НЕ). Аз обаче вече набрах смелост и продължих:"Вижте сега, ние не ви питаме, ние само ви уведомяваме. Ако искате да правим свадба без вас- както си решите"... след което ни изпратиха да пием по кафе някъде за да си помислят (?!?!). Като се върнахме, отговорът беше: "ми каквото сте си решили... айде целувайте ръка".Така че както се казва: "миг невнимание... и после цял живот женен"
          ха ха ха ха, ей това е било много яко, направо се изкефих максимално
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #20
            аз с моята половинка се взехме набързо... тя не е от бургас и като станаха сериозни нещата я питах - идваш ли при мен - тя каза да... аз почнах да и търся работа и то за две седмици се уредиха нещата... отидах с настоящия кум и майка ми / да се видят сватовете де ! / да я взема с багажа - те бабата и дядото нагласили годеж - само комшиите от първия етаж бяха забравили да поканят и като настъпеше 1 неловко мълчание... и като се зададеше въпроса - и ся за кво сме се събрали... и пак мълчание - кво да кажеш мамка му - и аз ами тука един телевизор и наколка чанти с багаж ша вземам... тъй че пич - навсякъде според ситуацията и традициите!!! на мен бабата беше нагласила халат за баня, на жената - пеньоар, други салтанати.... както казват старите руснаци - приятна вспомнить :D
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #21
              Отиваш му на гости, вадиш един голям нож, забиваш го на масата и му викаш:-Докато спре ножа да се клати да си казал ДА! Ще видиш как веднага ще кандиса! Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #22
                Nino написа:
                Отиваш му на гости, вадиш един голям нож, забиваш го на масата и му викаш:-Докато спре ножа да се клати да си казал ДА! Ще видиш как веднага ще кандиса! Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                А ако извади пушка?

                Коментар


                  #23
                  Аз пък имам един приятел дето синът му му каза "Тате, ние подписахме" и тва е. Верно момчето живееше с мацката 2-3 години май. Така че има всякакви хора и начини, за да го направиш. И аз сега си чудя как да запозная наще с родителите на приятелката ми. Вече сме 2 години заедно и мисля, че е време.
                  Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                  Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                  Совалката средно на LPG
                  Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                  Коментар


                    #24
                    Fiat 127 написа:
                    Аз пък имам един приятел дето синът му му каза "Тате, ние подписахме" и тва е. Верно момчето живееше с мацката 2-3 години май. Така че има всякакви хора и начини, за да го направиш. И аз сега си чудя как да запозная наще с родителите на приятелката ми. Вече сме 2 години заедно и мисля, че е време.
                    Ъххх... да! И аз си мисля, че е доста по-лесно да отидеш и да искаш булката от баща й/майка й... ама запознаването на родителите е къде-къде по-тегава работа...
                    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                    --- в сърцето завинаги... ---
                    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                    Коментар


                      #25
                      Sandeto написа:
                      Fiat 127 написа:
                      Аз пък имам един приятел дето синът му му каза "Тате, ние подписахме" и тва е. Верно момчето живееше с мацката 2-3 години май. Така че има всякакви хора и начини, за да го направиш. И аз сега си чудя как да запозная наще с родителите на приятелката ми. Вече сме 2 години заедно и мисля, че е време.
                      Ъххх... да! И аз си мисля, че е доста по-лесно да отидеш и да искаш булката от баща й/майка й... ама запознаването на родителите е къде-къде по-тегава работа...
                      Аз си мислех,че само наш’те били дефектни, Трудно е първия път. Трябва да се седне да се обсъдят нещата с вашите и тогава да запознавате. Много е лошо като сте пускали по малко инфо за нещата около вас и изведнъж казвате на ваш’те и те Лека по лека въвеждайте в нещата и след това споделете плановете си с тях. Така става по-лесно и шока е по-лек.Успех! Аз вече съм минал оттам и дете чакам така,че споко, жив съм
                      Nino написа:
                      Отиваш му на гости, вадиш един голям нож, забиваш го на масата и му викаш: -Докато спре ножа да се клати да си казал ДА! Ще видиш как веднага ще кандиса!
                      Nino, внимавай какви съвети даваш, че ако сина ти влиза във форума, да не вземе да премъкне пусудата от вас у тъста

                      Коментар


                        #26
                        Nino написа:
                        Отиваш му на гости, вадиш един голям нож, забиваш го на масата и му викаш:-Докато спре ножа да се клати да си казал ДА! Ще видиш как веднага ще кандиса! Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                        Понеже моят тъст беше ловец,аз предпочетох да му кажа,че дъщеря му е бременна.Това свърши същата работа.

                        Коментар

                        Working...
                        X