Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

питане към женените колеги ? ;)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    питане към женените колеги ? ;)

    Здравейте колеги!Може да ви се стори смешен и безмислен този мой пост, но аз желая да знам - имали най безболезнен начин по който да поискаш бъдещата си жена от нищо неподозиращият и баща! :D Не ме разбирайте погрешно, човекът е готин пич, ама нещо ми простее израза ’ ... ми ние решихме да се съберем..." и съответно да се избегне моментното мълчание /мисля че има а...?/ Някак си мисля-мисля и нещо хич не ми иде как по така на майтап да го съобщя?Ще ви бъда благодрен ко споделите опита си! :D

    #2
    Да! Мой приятел и колега казъл: -Омръзна ми да се правя на добър! Що да не се вземем!?Всъщност той е много готин и одухотворен. Актьор по душа и в действителност. Може би не са го взели на сериозно на момента , но е женен за мацката...!?
    Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

    Коментар


      #3
      Ами да ти кажа и моя поглед по въпроса. Като зачести ходенето и престоя ми у жена ми и тъста ми сам почна да пита "абе вие няма ли да се земате най-накрая" и така, че за нас остана да определим дата!

      Коментар


        #4
        При мен стана нещо подобно както и при колегата doofiat, с малката разлика че най-напред му казахме че ще става дядо (да уточня малко със жената вече бяхме гаджета около 5 год. и от около 2 живеехме заедно). Всичко беще по "Dеfаult".Слагай главата у торбата и тръгвай с рогата напред.
        Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
        Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
        Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

        Коментар


          #5
          Не искам нищо (никого/я) от никого! Сам си го взимам! И евентуално - уведомление постфактум!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Прати му телеграма
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              Разкажи му този виц:Отива младежа при бащата на булката и му разправя:- Ъъъ... ъхмм... може ли пу%$ата на вашата дъщеря?Човека обаче интелигентен излязъл, не налита на бой, само учудено:- Младеж! Обикновенно е прието да се иска ръката!- Ъ?! С ръка и сам мога!
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар


                #8
                Sandeto написа:
                Разкажи му този виц:Отива младежа при бащата на булката и му разправя:- Ъъъ... ъхмм... може ли пу%$ата на вашата дъщеря?Човека обаче интелигентен излязъл, не налита на бой, само учудено:- Младеж! Обикновенно е прието да се иска ръката!- Ъ?! С ръка и сам мога!

                Коментар


                  #9
                  doofiat написа:
                  Sandeto написа:
                  Разкажи му този виц:Отива младежа при бащата на булката и му разправя:- Ъъъ... ъхмм... може ли пу%$ата на вашата дъщеря?Човека обаче интелигентен излязъл, не налита на бой, само учудено:- Младеж! Обикновенно е прието да се иска ръката!- Ъ?! С ръка и сам мога!
                  Ужас Човека проблем има вие се тако’ате с него!
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    rustson написа:
                    ...Човека проблем има вие се тако’ате с него...
                    Никой с никого не се "такова" .......все още.... ! Положението ми прилича на сцена от филма "Опасен чар" с Тодор Колев, дето дядото на избранницата казваше нагероя "А бе ей, момче!!! Ти май чакаш някой друг да ти свърши работата... Хахахаха"!
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      rustson написа:
                      Ужас Човека проблем има вие се тако’ате с него!
                      Хехе щом е тръгнал да се жени определено има проблем

                      Коментар


                        #12
                        Аз не питах,директно я взех....струва ми се малко смешно и отживелица тва да искаш "ръката" на жената с която мислиш да прекараш остатъка от живота си от някой друг.......просто отиваш при старото и му казваш:Виж са,ЗЕМАМ Я! и толкоз...успех

                        Коментар


                          #13
                          sasco написа:
                          Аз не питах,директно я взех....струва ми се малко смешно и отживелица тва да искаш "ръката" на жената с която мислиш да прекараш остатъка от живота си от някой друг.......просто отиваш при старото и му казваш:Виж са,ЗЕМАМ Я! и толкоз...успех
                          ..... да ти кажа то натам е тръгнало........ аз не съм от най притеснителните, ма като има го стреса така направо като млъкнат всички и ше ми бъде много интересно :D !То е ясно,че няма вариант да е универсална ситуацията при всички така че,...... ще има да се подсмихвам след време!

                          Коментар


                            #14
                            Отиваш, казваш я че я вземаш и толкоз!Няма да му шращаш пощенски гълъб я... :D Успех колега :D
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар


                              #15
                              Виж сега - няма двама еднакви души и две еднакви ситуации. Ако имаше универсално решение за това - някой щеше да е написал наръчник. Щом си взел решението - просто се приготви психически (удари едно малко за кураж) и просто отивай. Оттам нататък всичко ще зависи от ситуацията - как ще се развият нещата и кога ще дойде удобния момент. Щом си сигурен какво искаш, дори и да не се получи идеално - това в края на краищата само ще разкраси спомените после .Поздравления за смелостта и успех

                              Коментар

                              Working...
                              X