Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава - задни стопове - цени?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава - задни стопове - цени?

    Днес във Варна стана белята. Пусках назад за да мога да извъртя, и се цапнах в един метален кол останал от билборд. Ниско изрязан (квадратен ръбат), валеше силно, запотен задния прозорец... Не го видях... Само на едно място намерих в една морга в Добрич, искат ми 60лв. Как са цените из Варна и другите градове? Искам да сравня цени за да се ориентирам и да купувам. Някой ако знае и колко струва чисто нов, моля да каже?
    1997 Brava 1.6, 16V

    #2
    добра е цената от 60 лв и най важно че си го намерил, в пловдив им искат 80лв-100лв и ги няма аз търся за един познат само че десен и не мога да намеря вече 3 месеца нов е 150-160 лв
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Да де, и аз десен... Интересното е че в тая морга оня извади няколко, и всички бяха леви. Накрая намери десен, и май беше само един...Тук дори няма нови, но и да имаше 150-160 лв. са множко... Ако още търсите, мога да го помоля да провери дали няма да има два, и мога да ви го пратя по куриер?Само уточнете десен или ляв, и ми драсни едно ЛС.
      1997 Brava 1.6, 16V

      Коментар


        #4
        Нов струва 173,91 лв.
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Звънни или пиши на hit-ko?

          Коментар


            #6
            Ако имаш каско иди при застрахователя и кажи че имаш щета на паркинг - поне да ти го платят!
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Ще драсна на hit-ko едно ЛС, благодаря.Версията е добра, но нямам Каско... Колко пари е непълното Каско, да включва само такива щети (без кражба)?
              1997 Brava 1.6, 16V

              Коментар


                #8
                Crash73 написа:
                Ще драсна на hit-ko едно ЛС, благодаря.Версията е добра, но нямам Каско... Колко пари е непълното Каско, да включва само такива щети (без кражба)?
                Кражбата е най-ниското ниво. Пълното автокаско е кражба+щети

                Коментар

                Working...
                X