Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся някой с набито ухо и читав плеър с AUX за малко тестов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся някой с набито ухо и читав плеър с AUX за малко тестов

    Здравейте, спорим тук с едни колеги по разни аудио въпроси та по този повод реших да проведа малко тестове. Не знам тука л ие мястото но все пак да пробвам. Молбата ми е ако някой с ЧИТАВ плеър с Аукс и малко свободно време (може и за по кафе/бира след това) му се занимава да го вържем на кабелите в моята кола да видим има ли голяма разлика в звъка или не. Аукса ми е защото аз пускам музика от външен източник. Така искам да елиминираме компоненти като предусилватели, ЦД, аудио процесори и т.н., които могат да повлияят на крайния резултат.Общо взето това искам да проверя, че не ми се дават едни 300-400 кинта за плър само за пробата и после да го продавам на загуба. Иначе аз съм с фабричния 182H2.За София говоря, естествено почерпката после от мен мейла ми е : ewing@abv.bg, скайпа: jj_ewingможе да пишете и на ЛС не ми е спешна процедурата когато има време и желаещ Мерси предварително!!! !!!п.с.няма да мога да дойда на срещата утре (което също беше вариант), но съм на работа до обяд.
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    #2
    Re: Търся някой с набито ухо и читав плеър с AUX за малко те

    Ewing написа:
    Здравейте, спорим тук с едни колеги по разни аудио въпроси та по този повод реших да проведа малко тестове. Не знам тука л ие мястото но все пак да пробвам. Молбата ми е ако някой с ЧИТАВ плеър с Аукс и малко свободно време (може и за по кафе/бира след това) му се занимава да го вържем на кабелите в моята кола да видим има ли голяма разлика в звъка или не. Аукса ми е защото аз пускам музика от външен източник. Така искам да елиминираме компоненти като предусилватели, ЦД, аудио процесори и т.н., които могат да повлияят на крайния резултат.Общо взето това искам да проверя, че не ми се дават едни 300-400 кинта за плър само за пробата и после да го продавам на загуба. Иначе аз съм с фабричния 182H2.За София говоря, естествено почерпката после от мен мейла ми е : ewing@abv.bg, скайпа: jj_ewingможе да пишете и на ЛС не ми е спешна процедурата когато има време и желаещ Мерси предварително!!! !!!п.с.няма да мога да дойда на срещата утре (което също беше вариант), но съм на работа до обяд.
    като да сравниш ферарито с купето .... и двете ти вършат работа ама си мераклия да пробваш ферари, да си сигурен, че е бая пред купето

    Коментар


      #3
      Имам съмнения за усилвателя в багажника и искам да елиминирам плеъра като първоизточник. Не, че не си прав иначе, но все пак е друго човек да пробва ако може няма да ми отнеме нито пари нито кой знае колко време п.с.пък и гледам да се придържам към стоковия изглед на конзолата... не съм фен много на ония пласмасови кори или там както се наричаше това което се слага около нефабричния плеър.
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар


        #4
        Ewing написа:
        Имам съмнения за усилвателя в багажника и искам да елиминирам плеъра като първоизточник. Не, че не си прав иначе, но все пак е друго човек да пробва ако може няма да ми отнеме нито пари нито кой знае колко време п.с.пък и гледам да се придържам към стоковия изглед на конзолата... не съм фен много на ония пласмасови кори или там както се наричаше това което се слага около нефабричния плеър.
        записвай касетки. Аз в началото на стоков касетофон вързвах усилвател и буфер, не щото така исках а защото нямах пари! После си купих едно нео, разлика си имаше, минах на елит пълен шит . Изпадна ми стар пайнер 4-та серия "Родих се", после си купих един 6-та серия с усб и сд карта и на сток колоните в купето се чува уникално.

        Коментар


          #5
          Хех при мен е малко по-различна постановката общо взето ползвам плеъра за копчето за усилване и външния вид е и от време на време за тунер иначе като цяло сигнала влиза и излиза по най-бързия начин от и към други компоненти за това и търся ентусиаст да пробвам толкова ли влияе тази малка част образн оказано
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар


            #6
            Не съм много сигурен, че разбирам желанието ти, ама що не ми звъннеш днес към 13:00 - 13:30? Като си на работа до обяд, тя срещата е от обяд

            Коментар


              #7
              Мда не ми е приятно да го кажа, но direx_a се оказа прав. Докопах се днес до едно JVC не много висок клас, но разлика имаше доста. Май ще се ориентирам към смяна на плеъра (не много скоро по $$$ причини) и ще продавам този със съойката за таблет. Явно старостта на компонентите по това радио си казва думата. Мерси на Радо, че се отзова и на Оги също.Мерси на всички! Темата е за ключ или за кош освен ако някой не иска да пита нещо.Поздрави!
              Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
              182A4.000 IAW49F
              LPG - Lovato EasyFast
              ----------------------------
              "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

              Коментар

              Working...
              X