Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Консултация за нов или "нов" лаптоп

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Това ще рече, около 300 лв. Еми, найстина екстра за парите. Предполагам е втора употреба, не нов. Ако кажеш, че и батерията държи нормално - безценно.Казвай на Оги от къде си го купил да ходи там.
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      #32
      lhristov написа:
      Това ще рече, около 300 лв. Еми, найстина екстра за парите. Предполагам е втора употреба, не нов. Ако кажеш, че и батерията държи нормално - безценно.Казвай на Оги от къде си го купил да ходи там.
      Съвсем новичък е от Щатите, намален от черните петъци. Имам приятел който патува редовно.
      Fat Croma 1.9 16v multijet
      Ex..FIAT MAREA 1.8.16v HLX

      Коментар


        #33
        Оги, не знач купи ли компютър, ама аз не бих изпуснал ето тази оферта, валидна само днес:http://www.offex.bg/showproduct-2484...c7b5e6Само подаръците са на стойност 50тина лева...Значи лаптопа идва за под 400лв, а това е все пак чисто нова машина. Вярно че модела е миналогодишен, ама какво от това...Двуядрен, с доста рам, с голям хард, с HDMI.. Дето се вика какво му плащаш. Ако нямах вече два в къщи и аз бих скочил.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #34
          Супер,Тъкмо си викам - намерих си плеъра за телевизора и разни други екстри.Тръгнах да го купувам и изведнъж лъсна, че цената е без ДДС.Дефакто е 527лв, което не е кой знае колко за нова машина, но психически разликата от "под 400лв" до 530 ме спря. :D
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #35
            Извинявам се ако съм ви подвел. Офертата я видях тази сутрин като станах за път в 5 сутринта... И просто не съм догледал. Мякар че и така е изгодна за такава машина. Макар че и Карфур имат за 500лв лаптоп в момента!
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #36
              Колега ако питаш мен - няма по хубаво от новото - в момента има добри оферти , а ако ти се чака до Коледа ще вземеш нещо добро на добра цена

              Коментар


                #37
                Докато върви тая тема - какво стана: прибирам се одеве, включвам си лаптопа, излиза от спящ режим, отварям форума, пиша едно ЛС, което трябваше да копирам, натискам забележителната комбинация Ctrl + C и мониторът изгасна! Остана да свети някаква лампа, а другата за храд-диска - също спря да свети. Не се чуваше никакъв звук от лаптопа, беше напълно студен, току-що го бях включил. Спрях го със задържане на бутона за включване, извадих батерията, подържах го малко без захранване, опитах да го включа, при включване - не светва нито една лампа, нито мониторът. Само тази за батерията светва, свети около 5 секунди, вентилаторът се завърта на пълна скорост и след 3-4 секунди гасне цялата система. Така прави и на батерия и без батерия. Скоро го отварях и го чистих, отвътре е добре, няма прах. Утре ще го нося на проверка, ама ако някой е доктор от разстояние и каже какво му се е случило? Не че е много важен, ама ми служеше да си проверявам колата с него. Та май темата става актуална и за мен, че иначе я пуснах не за мен.

                Коментар

                Working...
                X