Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ имам проблем с монитора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Едната фирма е Стантек, да Чичо ми е собственика й ... мога да му звънна да го питам ... мисля, че ще се намери, понеже имат някои повредени монитори там ... (02) 926 69 69, там попитай... Мога да те свържа директно със сервиза ако се интересуваш ... А кабела могат да ти го пратят по куриерска фирма примерно ...П.П. Тази фирма е причината, поради която бях около 2 месеца в София и тя е и фактора, поради който се запознах с много приятни хора от форума (от София) ... Благодаря на Logan, че ме взе чак от Студ. Град и на Fire_999, че ме разкара из почти целия град ...

    Коментар


      #17
      phoenix написа:
      Ивайло Стефанов Попов написа:
      phoenix написа:
      еми щом е 5лв. да те помоля да ми вземеш един .......ама единия край трябва да както го виждаш на снимката......единия конектор е с 6 а другия 7, самотното е за маса......от другата страна си е нормален за към всички видеокарти, ако ти трябва адреса ми ще ти го дам.......п.с.само да кажа че такива дето са от двете страни като за видеокарта или разни удължители и тука има, но това е доста по специфично и е само за самсунг, на другите монитори е по друг начин
      А ВЕ къв си ти ВЕ ти си гати и наглия ВЕ ти сакат ли си ВЕ или ръцете ти са ти в ГАЗЪ та ще караш хората да ходят да ти купуват и даже и адреса да им даваш та да ти го носят у вас на крака !!!!!!
      уау....бре...........ма ти си бил много лесно запалим....незнам дали изобщо си направи труда да погледнеш ама човека е от софия, а аз съм от варна....ако някой ме помоли да му купя нещо бих го направил. къф ти е проблема на теб незнам....все пак затова се събираме тука нали за да си помагаме......и освен това не забелязах кога те обидих и ти казах къде са ми завряни ръцете..... и понеже не ми се вдигат нервите с такива като теб мога само да ти пожелая всичко най евентуално.....и смятам случая за приключен
      Ми колега съжелявям ама не разбрах за това, че единия е от София, а другия от Варна чесно да ти кажа помислих си, че и двамата сте от София и затова така остро реагирах, а и без туй това тука около мен се промениха много нещата коренно различно от първоначалното ми решение за закупуване на кола и изобщо не бях в настроение и уж колата щеше да е ФИАТ, а сега май - няма да е и направо и аз не знам в този ФОРУМ какво ще я правя. И аз го имам въпроса за приключен не се сърди съжалявам пак ама и моята не е лесна в сравнение с един кабел

      Коментар

      Working...
      X