Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дебела ламарина - откъде ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дебела ламарина - откъде ?

    Колеги трябва ми кръгла дебела ламарина (около 3мм) с диаметър 53 см.Идеята е откъдето я купя и да ми я срежат. Ако е възможно де. Ако пък няма вариант за рязане, който знае да казва място, където мога да я намеря, а пък с рязането ще се оправя сам Благодаря на отзовалите се !
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Проверявал ли си на склада на Ташев-Галвинг на Кл. Охридски? Там преди и режеха каквото си купиш. Намери им телефона и може да ги питаш, за да не се разкарваш.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      кола

      Що не остана ли в Перник вече ламарина Някъде по цеховете където е обработват http://milanovisin.com/contacts.phpиначе на Суходол локалното има един където прави врати може да ти отреже
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Интер метал или Прециз интер Абе що си мисля че у форума имам железар, г-н Георгиев къде се е покрил?
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Нямам път към Перник. Много рядко ходя вече Сега ще ги преслушам посочените места. Аз и на други писах, които ми "изплю" чичко Гошко.Да видим кой ще превари
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Провери тук www.bgsteel.bg/
            FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
            FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
            FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
            HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

            Коментар


              #7
              S_BANKOV написа:
              Интер метал или Прециз интер Абе що си мисля че у форума имам железар, г-н Георгиев къде се е покрил?
              Тук съм, бря Ламарина може да се купи от много места - аз пазарувам предимно от ’Метал-М’ и от ’Делииванови’, че ми е близо до цеха, но от подобни складове сигурно ще трябва да купиш цял лист - 1х2м., който с тази дебелина струва над 60лв.За прецизно рязане не мога да помогна.П.П.Друг вариант е да се разровиш във вторичните суровини на НОРД или НАДИН, където да ти отрежат кръг от ламарина с оксижен и да си го платиш според теглото.

              Коментар


                #8
                Кръгла дебела ламарина ...... на скара ли ми замириса :D

                Коментар


                  #9
                  kolev написа:
                  Кръгла дебела ламарина ...... на скара ли ми замириса :D
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #10
                    Защо ламарина тогава?Няма ли да е по-добре да ти направя една скара, вместо ламарината?

                    Коментар


                      #11
                      Въпроса е в това, че аз не ям месо.Практически скарата ще се ползва за печене на зеленчуци (чушки, патладжани), хляб, гъби и други подобни продукти.В този ред на мисли скара не ми върши толкова добра работа колкото ламарина.
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар


                        #12
                        Абе човек, що не казваш за какво ти е ламарината?Най-елементарно - сваляш първият възможен пътен знак и си ти!Но, от мен да знаеш, най-хубаво става върху знак "Забранено спирането" или "паркирането". Важно е да бъде забранителен знак. Иначе не става! :D
                        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                        Коментар


                          #13
                          lhristov написа:
                          Абе човек, що не казваш за какво ти е ламарината?Най-елементарно - сваляш първият възможен пътен знак и си ти!Но, от мен да знаеш, най-хубаво става върху знак "Забранено спирането" или "паркирането". Важно е да бъде забранителен знак. Иначе не става! :D
                          лелеее не те знаех че си такъв хулиган , иначе по темата защо трябва да е толкова дебела , аз за чушките ползвам някаква тънка 0.50-0.80мм и мямам проблем
                          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                          Коментар


                            #14
                            Не бе, Тошко, знаеш, че не съм такъв. Чувал съм просто. А и факта,че пътните знаци изчезват потвърждава.Иначе, и в нашата къща се използва дебела към 3 мм. ламарина със закръглени краища. Такава е изпаднала някога, някъде. Не е купувана. А и не се деформира.Инак, на колегата да му предложа медна такава. Но като смятам с тези размери, които е дал, ще му струва към 120-140 лв. Е........ златните чушки и домати, а? Но пък ще е вечна!
                            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                            Коментар


                              #15
                              Слав написа:
                              Въпроса е в това, че аз не ям месо.Практически скарата ще се ползва за печене на зеленчуци (чушки, патладжани), хляб, гъби и други подобни продукти.В този ред на мисли скара не ми върши толкова добра работа колкото ламарина.
                              Слави, не ти трябва никаква ламарина, а само един стар диск от брана и малко арматура за дръжки. Виж аз какво си направих от такъв диск:
                              Прикачени файлове
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар

                              Working...
                              X