Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Веселин Топалов загуби световната титла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Веселин Топалов загуби световната титла

    Световният шампион Веселин Топалов загуби последната партия по ускорен шахмат от тайбрека на мача за световната титла по шахмат срещу претендента Владимир Крамник на 45-ия ход. Световният шампион Топалов игра с черните фигури в решителната четвърта партия, в която му бе необходимо равенство, за да защити световната си титла. На 45-ия ход Топалов бе принуден да се предаде. Загуба, която короняса Владимир Крамник с най-високото отличие - Световен шампион!
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    побъркаха го Веско тези хоранормално беше да загубиспоред мен битката беше нечестна
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Много жалко Yellow_Flash_Colorz_PDT_32

      Коментар


        #4
        Яд ме е, но още от началото стана ясно, че Топалов не е в най-добрата си форма. Останалото - "облъчвания", посещенията по 50 пъти на мач на WC от страна на Крамник и т.н., са глупости. В шаха открай време си служат с психически прийоми (Боби Фишер, Карпов, Корчной...), те са част от играта.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Аз мисля, че тук денят си личеше от сутринта, аз поне добих такава представа!

          Коментар


            #6
            загубил - незагубил пак прибра 500 000$ а вие му берете грижите
            Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
            Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

            Коментар


              #7
              Ами не е така колега Крамник можеше и по-достойно да играе за човек от неговата класа!Все пак това си е още 1на партия във WC-то
              Живота и свободата си заслужава този,който всеки ден се бори за тях.
              Обичам Родината,мразя държавата!

              Коментар


                #8
                Да ни е честит най пикливия световен шампион по шах-мат!
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  ААА може да не му се е пикаело на човека - тоя хайвер дето го ядат про приемите - представяш ли си ако се е развалил Дбе, че Веско не е ял от същия иначе трябваше партията да я водят в тоалетната - тогава шаха сигурно щеше да бие и футбола по популярност ...

                  Коментар

                  Working...
                  X